Proč byste měli řídit klub Dorking Wanderers ve Football Manageru 2021?

26.06.2021
Proč byste měli řídit klub Dorking Wanderers ve Football Manageru 2021?
Proč byste měli řídit klub Dorking Wanderers ve Football Manageru 2021?

Pokračujeme dnes dalším tipem, co se řízení týmů ve Football Manageru 2021 týče. Dalším zajímavým týmem pro řízení v F-mku je klub z anglické Vanarama National League South, Dorking Wanderers.

Pro ty z vás, kteří hledají tvrdší výzvy v FM21, může být Vaší další volbou tým z Vanarama National League South, fotbalový klub Dorking Wanderers.

Klub Dorking Wanderers byl založený v roce 1999 a přezdívá se mu také "Wanderers". Jedná se o poloprofesionální tým se sídlem v anglickém Surrey a je součástí Vanarama National League South, tedy nižsí anglické soutěže.

Rychlý vzestup klubu od doby, kdy byl založen, znamená, že se klub Dorking ocitl v současné době na nejvyšším místě, ve své historii a je klubem, který touží po úspěchu.

Můžete být tím, kdo jim právě tento úspěch přinese? Zde je pár důvodů, proč byste měli zkusit řídit právě tento mančaft v F-mku.

Hráčský kádr

Jak každý asi ví, slušný startovní tým, zejména v nižších ligových soutěžích, Vás může opravdu připravit na poměrně "rychlý" úspěch ve hře a tento tým Dorkingu, je plný hráčů, kteří Vám určitě v tomto úspěchu budou pomáhat.

Klíčový hráč - Jason Prior

Jedním z hlavních opor týmu by měl být útočník Jason Prior, nebezpečný útočník, který má bohaté zkušenosti z nižších lig, nastupoval například za Havante, Waterlooville, Bognor Regis a Margate, k tomu má ještě předchozí bohaté zkušenosti z AFC Wimbledonu, kde dříve ve své kariéře hrával.

Jason Prior
Jason Prior

Ve svých 32 letech je tento "stroj na góly", stále silný a pomůže Vám v cestě za důležitým postupem.

Wes Fogden

Dalším důležitým hráčem tohoto týmu, je záložník Wes Fogden. Další hráč s bohatými zkušenostmi z fotbalového světa. Fogden, kdysi začínal v Brightonu, kde prošel mládežnickými výběry a dokonce nakoukl i do "A" týmu, nastoupil ve 3 prvoligových zápasech, za klub Brightonu.

Wes Fogden
Wes Fogden

Následně několik hostování v týmech Bournemouthu, Havantu, Waterlooville a Portsmouthu znamenalo, že Fogden je na tuto úroveň více než připravený a pravděpodobně bude jednou z vašich "výjimečných" hvězd v prvních sezónách, kde budete nejspíše usilovat o záchranu v soutěži.

Pokračujte v úspěšném příběhu klubu

Dorking Wanderers je tedy poměrně "mladým klubem", když byl založen teprve v roce 1999, ovšem přesto už dokázal ujít velmi dlouhou cestu, ve velmi krátkém časovém úseku a získal i několik úspěchů. Mezi ně, určitě můžeme zařadit několik ligových titulů West Sussexu, od roku 2000 do roku 2007, poté se zaměřil na ligy Southern Combination a další titul získal klub v letech 2010-11. To vedlo k mírně "klidnějšímu" období, než se klubu konečně podařilo postoupit do Vanarama National League South, kde se nacházejí i v současné době.

Pokračujte v úspěšném příběhu klubu
Pokračujte v úspěšném příběhu klubu
Seznam získaných trofejí
Seznam získaných trofejí

Všichni v klubu jsou přesto, stále "lační" po úspěchu. Vedení klubu bude po Vás vyžadovat kvalifikaci do play-off na první pokus a s hráčským týmem, finanční podporou a správnou taktikou, jako je klasická 4-4-2, není také důvod, proč by neměl být problém, toho dosáhnout!

Na co čekáte? Zkuste to dotáhnout až do Ligy Mistrů!

Pěkný víkend Vám přeje F-mko.cz a Eshop-fmko.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz