Skryté drahokamy ve FM21, o kterých jste ani nevěděli

27.05.2021
Skryté drahokamy ve FM21, o kterých jste ani nevěděli
Skryté drahokamy ve FM21, o kterých jste ani nevěděli

Vsadíme se, že jste nevěděli o těchto zázračných talentech ve fotbalové simulaci FM21, které ve hře považujeme za skryté drahokamy. Top 5 hráčů, musíte si je prostě koupit.

Zde je seznam největších 5 zázračných talentů FM21, kteří nejsou ve fotbalovém světě příliš známý, ale představují vynikající poměr ceny a kvality. Jsou to extrémně dobří hráči, kteří jsou k dispozici za super ceny, a lze je ve FM21 zařadit do kategorie "Skrytých drahokamů".

Burak Ince

Burak Ince
Burak Ince
 • Věk: 16
 • Aktuální hodnota: 325 000 GBP
 • Státní příslušnost: Turecká
 • Aktuální klub: Altinordu

Ince prošel mládežnickou akademií v Altinordu, která produkuje populární fotbalisty, jakými jsou Cengiz Under a Caglar Soyuncu. Po svém profesionálním debutu v roce 2020, je Ince od té doby pravidelným členem základního kádru. Ve hře je Ince extrémně všestranným záložníkem, který vyniká v útoku. Je to specialista na standartní situace. Vzhledem k tomu, že mu je "pouhých" 16 let, má navíc spousty prostoru pro svůj růst. Na začátku hry je k dispozici za přibližně 2 miliony GBP a je tedy nesmírně výhodným nákupem za to, co Vám na oplátku přinese. V případě potřeby ho můžete dokonce za několik sezón prodat s obrovským ziskem.

Liberato Cacace

Liberato Cacace
Liberato Cacace
 • Věk: 19
 • Aktuální hodnota: 1,2 mil. £
 • Národnost: Novozélandská
 • Aktuální klub: Saint-Truiden (STVV)

Cacace v současné době hraje za klub Saint-Truiden v nejvyšší Belgické soutěži. V pouhých 19 letech je Cacace již reprezentantem Nového Zélandu a má též spoustu zkušeností. Poté, co vynikl a přilákal tak hodně pozornosti při svém působení ve Wellingtonu, se Cacace připojil v roce 2020 k týmu Saint-Truiden a od té doby, je také jeho pravidelným hráčem. Ve hře FM21 je obecně těžké najít kvalitní obránce, ale Cacace Vám poskytne za vynaloženou částku vynikající přidanou hodnotu. Je ve vynikající fyzické kondici a nebývá často zraněný, takže můžete počítat s tím, že bude pravidelně moci nastupovat. Stejně dobře umí útočit i bránit a je velmi vyrovnaným hráčem. Jeho hodnota během několika sezón vyletí raketově vzhůru.

Kvicha Kvaratskhelia

Kvicha Kvaratskhelia
Kvicha Kvaratskhelia
 • Věk: 19
 • Aktuální hodnota: 2,9 mil. GBP
 • Státní příslušnost: Gruzínská
 • Aktuální klub: Rubin Kazan

Kvaratskhelia je třetím hráčem na seznamu a v současné době hraje ruskou ligu za Rubín Kazaň. Nastupoval za Dinamo Tbilisi a předtím, než se přestěhoval do Kazaně, hrál ještě za Rustavi. Od té doby se etabloval a stal se důležitým hráčem v klubu a v současné době je také reprezentantem Gruzie. Kvaratskhelia je nejdražším hráčem na tomto seznamu, který Vás bude stát přibližně 13 miliónů liber, ale má k tomu dobré důvody. Už nyní je dost dobrý na to, aby nastupoval v nejlepších ligových klubech a v budoucnu z něj vyroste ještě lepší hráč. Jeho atributy jsou na začátek extrémně silné. Je mimořádně dobrý ve vedení míče, také vyniká svou technikou. O několik let později bude Kvaratskhelia na trhu ceněný mnohem více a může být prodán opět se ziskem. Je také schopen poskytnout přidanou hodnotu většině týmů, ke kterým se připojí.

Matias Arezo

Matias Arezo
Matias Arezo
 • Věk: 17
 • Aktuální hodnota: 1,4 mil. GBP
 • Státní příslušnost: Uruguayská
 • Aktuální klub: River Plate Montevideo

Čtvrtým hráčem na seznamu je Matias Arezo. V současné době hraje uruguayskou ligu za River Plate Montevideo. Ačkoli si postupně získává oblibu u mnoha manažerů FMKA, myslíme si, že ho můžeme na tento seznam zahrnout. Patří mezi nejlepší hráče, kteří jsou vzhledem ke své hodnotě k dispozici. Se správným vedením a koučinkem může patřit mezi nejlepšími útočníky ve Football Manageru 2021. Je k dispozici za zhruba 1,5 miliónu liber a jeho hodnota se po několika sezónách mnohonásobně zvýší. Nemá mnoho slabostí a má prakticky všechny atributy mimořádně dobré. Je také velmi dobrý ve vzduchu a může nastupovat na různých pozicích, což usnadňuje jeho nasazení do většiny taktických systémů.

Anel Ahmedhodzic

Anel Ahmedhodzic
Anel Ahmedhodzic
 • Věk: 21
 • Aktuální hodnota: 1,3 mil. GBP
 • Státní příslušnost: Bosenská
 • Aktuální klub: Malmö FF

Pátým a nejstarším hráčem na seznamu je Anel Ahmedhodzic. Po absolvování fotbalové akademie v Malmo, měl Ahmedhodzic krátkou anabázi v Nottinghamu , než se znovu připojil k týmu Malmo. Ahmedhodzic byl ve Švédsku reprezentantem v dorostu, ale později změnil svou národnost na Bosenskou, kterou v současné době reprezentuje. Ahmedhodzic má opět velmi pěkné atributy, které se časem ještě zlepší. Na začátku hry bude dispozici za "pouhých" 5 milionů liber a stejně jako ostatní hráči na seznamu, se jeho hodnota časem znásobí. Ahmedhodzic je také velmi schopný ve vzduchu a bude hrozbou při "standartkách". Ahemedhodzic může přidat hodnotu většině týmů, ke kterým se připojí a může se stát špičkovým obráncem ve většině klubů.

Zdroj: Fmscout.com

Hodnocení obchodu na Zboží.cz