Top 5 levných útočníků, které musíte pro svůj tým prostě podepsat

22.05.2021
Top 5 levných útočníků, které musíte pro svůj tým prostě podepsat
Top 5 levných útočníků, které musíte pro svůj tým prostě podepsat

Přinášíme Vám seznam 5 nejlepších levných útočníků v FM21, které byste se určitě měli pokusit podepsat do svého klubu pro Football Manager 2021.

Tito levní útočníci budou vynikajícím doplňkem pro kluby, které se potýkají s nedostatkem vstřelených branek, aniž by museli vynaložit vysoké sumy za přestupy. Někteří z těchto hráčů mohou také přijmout hraní na nižších ligových úrovních.

Daniel Sturridge

Daniel Sturridge
Daniel Sturridge
 • Věk: 30
 • Aktuální hodnota: 0
 • Státní příslušnost: anglická
 • Aktuální klub: N / A

Ve svých 30 letech má Daniel Sturridge rozhodně ještě dobrých pár sezón před sebou. Poté, co mu byla pozastavena činnost, kvůli sázení a byl nakonec uvolněn z Trabzonsporu, je Sturridge nyní k dispozici. Sturridge má za sebou skvostnou kariéru, všude kde byl, byl vždy plodným střelcem. Stále má slušné statistiky i v samotné hře. Daniel Sturridge bude ve skutečnosti hvězdným hráčem pro většinu klubů ze středních a nižších ligových pater tabulky, kterým přinese spoustu branek. Nejlepší na tom je, že můžete angažovat Sturridge do vašeho klubu zdarma. I když s ním možná budete muset kvůli zraněním zacházet opatrněji, Sturridge může být životně důležitým ozubeným kolečkem pro jakýkoli tým, který ho podepíše. Jeho vstřelené branky Vám mohou dokonce pomoci získat dokonce i postup.

Javi Puado

Javi Puado
Javi Puado
 • Věk: 22
 • Aktuální hodnota: 925 000 GBP
 • Státní příslušnost: španělská
 • Aktuální klub: Espanyol

Puado byl kdysi součástí slavné akademie La Masia; později se však přestěhoval do Cornelly a nakonec do Espanyolu, kde si také odbyl svůj debut. Puado, který odehrál několik zápasů za Španělsko U21, je velmi podceňovaným útočníkem ve Football Manageru 2021. Je mladý, má velký potenciál má na začátku též slušné a dobré atributy. Je to jeden z nejdražších hráčů na tomto seznamu a bude stát něco mezi 3-4 mil. GBP. Ovšem za to, co Vám za tuto cenu na oplátku přinese, se Vám tato investice vyplatí. V budoucnu se také stane velmi dobrým útočníkem nějaké špičkové ligové soutěže. V případě potřeby ho také můžete v budoucnu prodat s velkým ziskem.

Branimir Hrgota

Branimir Hrgota
Branimir Hrgota
 • Věk: 27
 • Aktuální hodnota: 425 000 GBP
 • Státní příslušnost: švédská
 • Aktuální klub: Greuther Furth

Třetím útočníkem na seznamu je Branimir Hrgota z týmu Greuther Furth. Hrgota, o kterém se hovořilo jako o podceňovaném hráči s nedostatečným potenciálem, se nedokázel nijak extra prosadit v bundesligových klubech Monchengladbachu a Frankfurtu. Je také bývalým švédským reprezentantem. V současné době však hraje 2. Bundesligu a je vynikající možností pro kluby na nižších úrovních. Je vynikajícím střelcem a je poměrně rychlý. Vzhledem k tomu, že bude stát "pouhých" 400 000 liber, je to absolutní výhodný nákup, který ve finále může absolutně změnit Vaši rozehranou sezónu. Hrgota je také v nejlepších fotbalových letech a před sebou má určitě pár dalších dobrých sezón. Toto je určitě jeden z hráčů, kterého si nemůžete nechat ujít, pokud vedete nějaký klub ze středních, či nižších lig.

Havard Nielsen

Havard Nielsen
Havard Nielsen
 • Věk: 27
 • Aktuální hodnota: 350 000 GBP
 • Státní příslušnost: norská
 • Aktuální klub: Greuther Furth

Čtvrtým hráčem na seznamu je Havard Nielsen, opět z klubu Greuther Furth. Jakmile byl Nielsen považován za největší talent klubu RB Salzburg, dostal šanci a nastupoval za několik špičkových klubů. Nielsen byl také norským reprezentantem. Nielsen Vás bude stát "pouhých" "200 000 GBP a představuje úžasnou hodnotu za tyto vynaložené peníze. Je nesmírně pracovitým hráčem. Je také přirozeně zdatným hráčem, který nebývá moc často zraněný. Stejně, jako ostatní na tomto seznamu může svými brankami pomoci změnit Vaši sezónu. Je také útočníkem v nejlepších letech a může u Vás absolvovat několik dalších sezón.

Matias Arezo

Matias Arezo
Matias Arezo
 • Věk: 17
 • Aktuální hodnota: 1,4 mil. GBP
 • Státní příslušnost: uruguayská
 • Aktuální klub: River Plate Montevideo

Nejmladším hráčem na seznamu je Matias Arezo. V současné době hraje v uruguayské lize za River Plate Montevideo. Je považován za jeden z nejlepších talentů ve Football Manageru 2021 a ve většině případů, se z něj stane špičkový útočník. V pouhých 17 letech už má dostatek kvality na to, aby se mohl zařadit mezi nejlepším útočníky v nižších ligách a s věkem se bude jen zlepšovat. Jak můžete vidět, má nejvyšší hodnotu ze všech uvedených hráčů na tomto seznamu a může být dlouhodobým řešením pro většinu týmů.

Závěrem

Zatímco většina hráčů na tomto seznamu je v FM21 relativně neznámými jmény, mají ovšem společné to, že představují vynikající hodnotu do budoucna. Jsou také snadno udržitelní do většiny klubů střední a nižší úrovně. Další jejich výhodou je, že je lze v budoucnu prodat se ziskem, nebo si je bude možnost udržet, jako své budoucí hvězdy.

Zdroj: Fmscout.com

Pěknou sobotu a víkend Vám přeje F-mko.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz