Top 5 vedoucích rozvoje mládeže ve hře Football Manager 2021

03.04.2021
TOP 5 VEDOUCÍCH ROZVOJE MLÁDEŽE
TOP 5 VEDOUCÍCH ROZVOJE MLÁDEŽE

Přinášíme Vám seznam 5 nejlepších vedoucích rozvoje mládeže ve hře Football Manager 2021, u kterých byste měli minimálně zvážit příchod do Vašeho klubu.

Mít správné lidi při vývoji mládeže je důležité, pokud chcete vyvíjet talenty ve svém klub a nespoléhat se na sílu klubu na přestupovém trhu.

Kdo je Vedoucí rozvoje mládeže a jaká je jeho práce?

Primární rolí vedoucího rozvoje mládeže je přinášet nové talenty do klubu přes nábor mladých talentů či přes náborové dny, k nimž dochází v náhodných termínech podle toho, ve které lize trénujete. Tito noví talenti jsou často známí jako "newgens" (nově generovaní hráči hrou). Mimo práce s mladými budoucími talenty můžete přiradit vedoucímu rozvoje mládeže trénovat mládežnické týmy. Můžete mu klidně přiřadit, aby chodil na tiskové konference. A i když se má za to, že jejich hlavním úkolem je nábor nových hráčů pro klub, jsou součástí realizačního týmu, což znamená, že budou mít velkou roli při tréninku a rozvoji hráčů ve vašem klubu.

Můžete přiřadit jiné úkoly vašemu Vedoucímu rozvoje mládeže, když půjdete na kolonku Zaměstnanci > Kompetence > Zaměstnanci. Můžete delegovat hodně práce Vašemu vedoucímu rozvoje mládeže, kterou může udělat za Vás. Ale pravděpodobně nejlepší věcí bude, aby Vám vedoucí rozvoje mládeže dával informace ohledně vývoji mládeže a poskytoval Vám informace o hráčích.

A samozřejmě byste mu měli delegovat práci, aby nacházel a podepisoval mladé hráče do budoucna. A pokud mu chcete dát ještě více odpovědnosti za tým mládeže, tak nastavte vedoucího rozvoje mládeže tak, aby vyjednával s mládežnickými hráči o nových smlouvách.

Jaké atributy by měl mít dobrý vedoucí rozvoje mládeže?

Ve hře Football Manager 2021, tyto tři atributy jsou brány jako klíčové pro dobrého Vedoucího rozvoje mládeže: Posouzení hráčské schopnosti, Posouzení hráčského potenciálu a Práce s juniory.

Teď, když víme, že vedoucí rozvoje mládeže může mít více práce, než pouze podepisovat nové hráče do budoucna, je dobré je posuzovat i podle těchto atributů: Praktické dovednosti, Osobnost, Odhodlání, Úroveň disciplíny, Motivování a Preferovaná formace.

Nyní se pojďme už podívat na zmíněných TOP 5 Vedoucích.

Huw Jennings

Profil Huwa Jenningse
Profil Huwa Jenningse
 • . Věk: 60
 • · Momentální klub/práce: Vedoucí rozvoje mládeže ve Fulhamu
 • · Národnost: Velšská
 • · Momentální smlouva: £3k/týdně do 30/6/2023

Poté, co byl Jennings bývalým vedoucím rozvoje mládeže ve vysoce oceňované akademii v Southamptonu, má pověst hledání velmi dobrých mladých hráčů z Britských ostrovů. V současné době slouží jako vedoucí vývoje mládeže ve Fulhamu a tuto funkci zastává více než 10 let.

Má jedny z nejlepších atributů ohledně posouzení hráčské schopnosti, posouzení hráčského potenciálu a práce s juniory, což ho dělá ideálním pro práci na pozici Vedoucího rozvoje mládeže a má rozsáhlé znalosti o Anglii a Walesu. Vzhledem k tomu, že pracuje pro Fulham, který je na nižší úrovni anglického fotbalu, měl by se na začátku relativně snadno získat. Váš nábor mladých talentů to znatelně změní.

Davide Loddo

Profil Davide Lodda
Profil Davide Lodda
 • . Věk: 56
 • · Momentální klub/práce: Vedoucí rozvoje mládeže v Juventusu (Zebre)
 • · Národnost: Italská
 • · Momentální smlouva: £3.4k/týdně do 30/6/2025

Známé jméno v italském fotbalu, Loddo (název změněn pro licenční účely), zastával pozici generálního manažera u několika ze svých předchozích klubů, než se v roce 2012 stal vedoucím rozvoje mládeže Juventusu.

Je důležitým mužem a stojí za několika vycházejícími hvězdami z akademie Juventusu a i proto sdílí těsné pouto s klubem. Je jeden z nejlepších lidí na pozici Vedoucího rozvoje mládeže ve hře Football Manager 2021 s nejlepšími atributy ohledně posouzení hráčské schopnosti, posouzení hráčského potenciálu a práce s juniory. Není snadné ho dostat z Juventusu, ale pokud se vám to podaří, máte dlouhodobě vyřešen nábor mladých talentů.

Roberto Samaden

Profil Roberta Samadena
Profil Roberta Samadena
 •  .Věk: 54
 • · Momentální klub/práce: Vedoucí rozvoje mládeže v Interu
 • · Národnost: Italská
 • · Momentální smlouva: £7.75k/týdně do 30/6/2025

Další gigant italského fotbalu, Samaden, působí v Interu jako vedoucí rozvoje mládeže od roku 2002. Je to nejlepší vedoucí rozvoje mládeže ve hře se skoro nejlepším posouzením hráčské schopnosti, posouzením hráčského potenciálu a práce s juniory.

Má vynikající znalosti o Itálii a byl již zodpovědný za několik superhvězd, které vyšly z akademie Interu. Rozhodně není snadné jej získat, protože sdílí silné pouto s klubem, ale jeho smlouva se brzy chýlí ke konci a bude jednou z nejlepších akvizic, pokud se Vám podaří ho z Interu získat.

Bruno Conti

Profil Bruna Contiho
Profil Bruna Contiho
 • . Věk: 65
 • · Momentální klub/práce: Vedoucí rozvoje mládeže v AS Řím
 • · Národnost: Italská
 • · Momentální smlouva: £5.5k/týdně do 30/6/2022

Conti je italskou fotbalovou legendou spojenou převážně s klubem AS Řím, za klub nastoupil ve 300 ligových zápasech. Je také vítězem Mistrovství světa ve fotbale a známým jménem na italském okruhu. Po svém odchodu do fotbalového důchodu byl Conti jako trenér mládežnického týmu v Římě, postupně se vypracoval a dokonce převzal funkci prozatímního manažera Římanů.

Po jmenování Spallettiho se však stal technickým ředitelem a nyní má na starosti rozvoj římské mládeže. Ani jeho herní statistiky nejsou příliš špatné, s téměř dokonalými atributy toho, co je zapotřebí, aby byl vedoucím rozvoje mládeže s rozsáhlými znalostmi o italském fotbalu. Jeho služby však nemusí být snadné získat, protože sdílí speciální pouto s AS Řím

Mauro Bianchessi

Profil Maura Bianchessiho
Profil Maura Bianchessiho
 • . Věk: 56
 • · Momentální klub/práce: Vedoucí rozvoje mládeže v Laziu
 • · Národnost: Italská
 • · Momentální smlouva: £4.8k/týdně do 30/6/2024

Další Ital na seznamu, Bianchessi začínal jako skaut v AC Milán a pracoval jako skaut po většinu svého života. Nedávno však přešel do role vedoucího rozvoje mládeže v Laziu a v této roli je poslední 3 sezóny.

Patří k nejlepším vedoucím rozvoje mládeže ve hře s téměř dokonalými atributy požadovanými pro tuto roli, pokud jde o statistiky. Rovněž jej lze snadno získat, když se jeho smlouva blíží ke konci, což je skvělá zpráva pro většinu týmů a pozitivně ovlivňuje jejich nábor mladých talentů.

Souhrn

Ve Football Manageru 2021 je spousta skvělých vedoucích pro rozvoj mládeže, ale ti, kteří jsou zde zmíněni, jsou náším výběrem, pokud jde o najímání zaměstnanců, kteří se budou zabývat náborem mládeže nejlepším možným způsobem. Vždy mějte na paměti, že taktický styl a oblíbená formace vedoucího rozvoje mládeže by měla být stejná jako ta vaše, aby hledal a dával "Newgenovi" nabídky, které budou dokonale odpovídat vašemu stylu fotbalu, jakmile se dostanou do vašeho prvního týmu.

Hezký zbytek víkendu a pěkné velikonoce Vám přeje: F-mko.cz. Najdete nás také na sociálních sítích, tak nás určitě sledujte.

INSTAGRAM, TWITTER nebo FACEBOOK

Zdroj: fmscout. Obrázky jsou pouze ilustrativní:

Hodnocení obchodu na Zboží.cz