6 hráčů, které musíte získat z Afriky.

09.03.2021

Přinášíme vám seznam šesti mladých hráčů, afrických zázračných talentů, o kterých si myslíme, že byste o ně měli mít zájem ve hře Football Manageru 2021.

Afrika za ta léta vyprodukovala některé z nejlepších světových hráčů. Mnoho mladých talentovaných hráčů, známých také jako "zázračné děti" ve hře FM21, se stěhuje do Evropy, aby se mohli rozvíjet v jedné z některých velkých lig.

Skauting v Africe vás nabídne mnoho skrytých drahokamů, hráči jako: Michael Essien, Yaya Touré, Sadio Mané či Mohamed Salah jsou jen malým výčtem hráčů, kteří se dostali do nějaké ze světoznámých ligových soutěží.

Cheick Doucoure - RC Lens - Defenzivní záložník

Doucouré hraje ve francouzské Ligue 1 v týmu RC Lens a jeho hlavní pozicí je podpůrný defenzivní záložník. Od vstupu do sezóny 18/19 je klíčovým hráčem RC Lensu. Cheick je atletickým hráčem s vynikajícími fyzickými atributy. Budete-li mít zájem o jeho příchod do svého týmu, budete muset zaplatit přibližně 20 000 000 liber.

Achraf Dari - Wydad Casablanca - Střední obránce

Přestože Dari ještě nebyl v seniorském národním týmu Maroka, již ukázal velký potenciál hrát za svůj klub. Wydad AC je připravený prodat ho za 14 milionů liber a jeho mzda nebude tak velká jako u jiných zázračných talentů. Achraf je skvělým středovým obráncem s vynikajícími vlastnostmi pro obranné souboje a výskok s následným velkým prostorem pro zlepšení, než naplní svůj potenciál v FM21.

Brian Oddei - Sassuolo U20 - Pravé křídlo

Potenciál Briana Oddeiho láká týmy po celém světě, což ze sedmnáctiletého hráče dělá zajímavějšího hráče, než se na první pohled může zdát. Mladého ghanského hráče byste mohli získat za zhruba pět milionů liber, ale existuje možnost ho také získat na hostování. Tohle křídlo aktuálně hraje za Sassuolo a jeho silnou stránkou je určitě tempo a nepředvídatelnost, kterým snadno poráží své protivníky.

Bongokuhle Hlongwane - Maritzburg United - Útočník

Hlongwane je temperamentní útočník, který by vám mohl přijít velmi vhod, pokud řídíte tým z nižších lig. Hraje za Maritzburg United v první divizi v Jihoafrické republice a má s nimi již pouze roční smlouvu, což znamená, že si ho můžete v následujícím přestupovém období zdarma vyzkoušet . Pokud si ho chcete koupit hned na začátku své hry ve FM 2021, pak bude Hlongwane k dispozici pro většinu týmu z nižších lig, protože bude stát zhruba jen 700 tisíc liber a jeho mzdové nároky jsou nízké, tudíž pro dost týmů i dostupné.

Asanele Velebhayi - Cape Town Spurs - Ofenzivní záožník

Asanele Velebhayi má potenciál stát se skvělým hráčem a to správným tréninkem, mentorováním a správným množstvím herního času, takže hostování, pokud ho od začátku nebudete používat, bude pro jeho rozvoj zásadní. Sedmnáctiletý hráč má vynikající technické vlastnosti, které mu pomáhají vyniknout v těsných prostorech ve středu pole. Hraje za Cape Town Spurs a jeho cena je kolem 600 tisíc liber, ale také je v posledním roce své smlouvy s klubem.

Brahima Ouattara - RC Abidjan - Ofenzivní záložník

Sedmnáctiletý hráč z Pobřeží slonoviny, Brahima Outtara, si již získává velkou pozornost špičkových evropských týmů. Aktuálně hraje za RC Abidjan v Pobřeží slonoviny, ale je jen otázkou času, kdy se přestěhuje do nějaké "TOP" ligy. Díky technickým a vizuálním atributům Ouattara vyniká jako ofenzivní záložník. Ouattara je skvělou volbou i pro týmy z nižších lig; bude vás stát méně než 200 tisíc liber, aby mohl být podepsán a je v posledním roce smlouvy s klubem.

Zdroj: FMscout

Hezký zbytek úterního dne Vám přeje: F-mko.cz a FM2021.CZ. Najdete nás také na sociálních sítích, tak nás určitě sledujte.

INSTAGRAM, TWITTER nebo FACEBOOK

Hodnocení obchodu na Zboží.cz