Aktualizace podporujících a pár informací opět pro Vás

11.04.2021

Přinášíme Vám jednoduše aktualizaci podporovatelů. Navíc pár stručných informací opět od nás. Pěkný den.

Pěknou neděli všem, dnes to vezmeme "letem, světem" protože opravdu nestíháme. Rozjeli jste nákupy ve velkém. Za což Vám patří obrovské díky.

Nyní si můžete prohlédnout aktuální seznam podporovatelů k 11.04.2021, Ti, co si nepřáli být uvedení na webu, samozřejmě zde nejsou, jsme fér a lze se s námi prakticky na čemkoliv domluvit.

Seznam podporovatelů k 11.04.2021
Seznam podporovatelů k 11.04.2021

Opět nás moc těší Váš zájem o e-shop a děkujeme za nákupy na něm. Upřímně jsme nečekali takový zájem. Za Vaše další recenze a hodnocení děkujeme. Takže budeme rádi za případné recenze na HEURECE.CZ, nebo ZBOZI.CZ. Dnes vám můžeme prozradit, že stále vévodí hra PC Football Manager 2021 PC. Dnes jsme prodali 50 + kopii hry.

Ná zavěr výsledky aktuálních anket, které naleznete zde. Zatím vede FB skupina a tipavací soutěž jednoznačně bude. Necháme čas a prostor ostatním vyjádřit se a možná zvrátit aktuální stav do středy 14.04.2021.

Pěkný den a krásný zbytek nedělního dne Vám přeje celý tým F-mko.cz

#jsmevtomsvama; #fmcesky#fmhezkycesky;#footballmanagercesky;#footballmanagercz

Pěkné nedělní odpoledne Vážení. Další týden nám utekl opět jako voda. Tentokrát si dáme týden pauzu, potřebujeme doladit nyní jiné věci. Naberte sílu a za týden pokračujeme! Jinak toto kolo bylo nad Vaše síly, takže se nic podstatného vážně nezměnilo:) Takže nám odhadem zbývá 5-6 poosleních kol, tak Vy co dáháníte zaberte:) Od nás Vám přejeme pěkný...