Co Vás v říjmu a listopadu 2022 čeká | Informace pro Vás | F-mko.cz

25.09.2022
Co Vás v říjmu a listopadu 2022 čeká | Informace pro Vás | F-mko.cz
Co Vás v říjmu a listopadu 2022 čeká | Informace pro Vás | F-mko.cz

Pěkný den všem přejeme, přinášíme Vám pár informací na co se můžete v nejbližších dnech těšit a taktéž veškeré důležité informace s ohledem na již přicházející nový díl Football Manageru 2023.

Začíná nám podzim roku 2022 a to je každý rok období, kdy jedním z našich hlavní bodů je také to, že již netrpělivě vyhlížíme nový díl naší milované dokonalé fotbalové simulace s názvem Football Manager. Letos tedy netrpělivě očekáváme Football Manager 2023.

Již příští týden budou oficiálně společností SI představeny první novinky, ostatně u nás na webu již máte celou novou sekci ohledně Football Manageru 2023, kde najdete vše podstatné. Najdete ji zde: https://www.f-mko.cz/football-manager-2023-cz-f-mko-cz2/

Předobjednávky máme už nějakou dobu spuštěné a to za stejnou cenu, jako tomu bylo loni v podání ročníku FM2022 (+100 Kč tedy navíc).

Nakupovat můžete v našem e-shopu:

Také byly přidány již nové poukazy na členské konta s platností od 01.11.2022 - 31.10.2023. Jinak všechny Vaše členská konta jsou samozřejmě nadále platná až do 31.10.2022.

Od tohoho data, pokud chcete být naším členem nadále, musíte mít uhrazený členský poplatek, nebo koupenou hru Football Manager 2023 v našem e-shopu. Také samozřejmě musíte na základě námi zaslaného daňového dokladu provést registraci zde: https://www.f-mko.cz/user-registration/. Zde je třeba ještě dodat, že registrace nebude vytvořená automaticky koupí, musíte ji ručně udělat!!!!

Kdo tak neučiní, nebude s platností od 01.11.2022 naším členem a jeho konto bude zrušené (netýká se samozřejmě těch, kteří již koupily nové členské konta, nebo nakoupily Football Manager 2023 v našem e-shopu!

Takže princip úplně stejný, jako loni (máte dvě možnosti, buď koupit Football Manager 2023 v našem e-shopu a podpořit tak naší práci, nebo si koupit členské poukazy).

Spousta z Vás to loni a letos zkoušelo s registrací obcházet, tak pro Vás všechny: Všechny Vaše konta jsou zablokovaná. To, že hru koupíte jinde, nebo posíláte nesmyslné doklady o platbách, nechápeme proč to vůbec děláte:) Ale jsme bohužel v ČR.Navíc Vám ani automaticky neodpovídáme a šetříme svůj drahocenný čas-

Závěrem bychom Vás chtěli poprosit, stále se nás spousta lidí dotazuje, kdy bude čeština pro Football Manager 2023? Nemusíte nám psát, sledujte náš WEB, Facebook a další komunikační kanály a vše se dozvíte.

Datum vydání ALFA verze CZ pro Football Manager 2023?

Nebudeme tady kvůli některým "chytrákům" dávat nějaké termíny, ale prozradíme Vám, že členové se mohou těšit už v listopadu 2022 (poznámka Football Manager 2023 oficiálně vychází dne 08.11.2022).

Jak dlouho bude letos "exluzivita" češtiny pro Football Manager 2023?

Stejný princip jako loni/letos. Přístup k češtině budou mít pouze naši členové a to do stejné doby, tedy do data 31.08.2023 (dne 01.09.2023, bude čeština pro Football Manager 2023 uvolněna všem).

Kdy bude BETA verze Football Manager 2023 a kdy obdržím klíč pro stažení FM2023?

Již za měsíc, tedy někdy kolem 27.10.2022 budeme moci hrát. Klíče obdržíte podle toho, jak jdou chronologicky Vaše objednávky (dávky klíčů dostáváme postupně) a je Vás i letos opět moc, takže prosíme o strpení, odesíláme obratem, případně v řádu několika dní.

Takto Vám následně ve Vašich e-mailech přijde CD klíč ke stažení hry, včetně návodu na instalaci na STEAMU!

Děkujeme za podporu, jsme rádi, že Football Manager 2023 kupujete právě u nás! Cena je sice vyšší, než u jiných velkých společností v oblasti herního průmyslu v ČR (jenže oficiální distributor téhle hry pro ČR má jednotlivé nákupní ceny pro každou společnost)

My se "gigantům" rovnat nemůžeme, ale mám tu největší přidanou hodnotu a to češtinu! Jak již víte od nás, naše nákupní ceny nejdou pod 1600 Kč, tak to prostě je, pokud musíte dodržovat v České Republice právní systém, což my samozřejmě činíme. Nejsme jako ostatní co hry nakupují na šedém trhu". Spousta z vás toto nechápe a asi ani nikdy nepochopí:)

Je to jednoduché kdo chce, si hru koupí. 2000 Kč není dle našeho názoru v dnešní době pro většinu z nás nějaký velký obnos. Vše se zdražuje a letos rekordně, a my ceny naopak necháváme skoro stejné jako loni (symbolicky +100 Kč).

Přejeme Všem pěkný zbytek víkendu.

Krásný poslední zářijový víkend Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz