10 nejlepších křídelních hráčů k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz

02.05.2022

Dnes se posunume na kraje hřiště, ano správně na křídla. Jakých 10 nejlepších křídel byste tedy mohli podepsat ve Football Manageru 2022 po zimní aktualizaci?

Křídelní hráči jsou důležitým útočným prvkem v každé formaci. Nejenže dávají góly, ale také umožňují útočníkům vytvářet prostor a připravovat jim gólové situace. V tomto článku si představíme 10 nejlepších křídelních hráčů ve hře, po zimní aktualizaci databáze.

1. Mohamed Salah

Mohamed Salah
Mohamed Salah

Prvním jménem na seznamu je Egypťan Mohamed Salah. Od svého návratu do Premier League prostřednictvím Liverpoolu je Salah jedním z nejlepších, ne-li celým nejlepším hráčem ligy. Nejenže Salah drží rekord v počtu gólů v jedné sezóně Premier League, ale má také unikátní rekord v počtu vstřelených branek, který překonal 3 týmy v jedné sezóně. Má také nejvíce ocenění pro hráče měsíce, které získal hráč v jedné sezóně. Salah je ve hře docela bestie na křídle a je také plodným střelcem, stejně jako ve skutečném životě. Má jedny z nejlepších útočných technických vlastností ve hře a má ty správné fyzické a mentální atributy, které doplňují jeho herní styl. V současné době je po aktualizaci databáze vůbec nejlepším křídelním hráčem ve hře.

2. Neymar - PSG

Neymar - PSG
Neymar - PSG

Druhým jménem na seznamu je Neymar z PSG/Brazílie. Brazilský útočník je stejně jako Salah, považován za jednoho z nejlepších fotbalistů současného světového fotbalu. Je mimořádně plodným střelcem, za PSG skóruje v průměru jednou za 120 minut. Jeho atributy ve Football Manageru 2022 jsou mimořádně silné, Neymar je nejlepším driblérem ve hře. Jeho mentální atributy jsou opravdu dobré, ale Neymar je jedním z nejsilnějších technických hráčů ve hře a rozhodně patří k nejsilnějším křídelním hráčům před i po zimní aktualizaci databáze.

3. Sadio Mane

Sadio Mane
Sadio Mane

Třetím jménem na seznamu je Sadio Mane z Liverpoolu/Senegalu. Mane vstřelil 10 a více ligových gólů v sedmi sezónách v řadě a od svého příchodu do Liverpoolu, také posunul svou hru o další level výše. Ikonický africký křídelník má jedny z nejlepších fyzických atributů ve FM22. V kombinaci s vynikajícími technickými vlastnostmi, které doplňují jeho herní styl, nemůže být o Maneho herní zdatnosti, vůbec žádných pochyb.

4. Thomas Muller

Thomas Muller
Thomas Muller

Čtvrtým jménem na seznamu je Němec, Thomas Müller. Tento "veterán" má za sebou jednu z nejúspěšnějších kariér ve fotbale, neboť získal téměř všechny trofeje. Po několika relativně klidných sezónách Müller znovu objevil svou formu a v současnosti je pro Bayern stálým zdrojem gólů a asistencí. V letech 2020-2021 totiž zažil svou nejlepší ligovou sezónu (za posledních 5 let), co se týče počtu vstřelených gólů a letos má všechny předpoklady, aby ji opět překonal. Díky téměř dokonalým mentálním vlastnostem, fyzickým atributům, které doplňují jeho přednosti a motoru, kterému jako by nikdy nedocházelo palivo, se Müller snadno zařadí mezi 10 nejlepších křídelních hráčů, které FM22 nabízí.

5. Leroy Sane

Leroy Sane
Leroy Sane

Pátým jménem na seznamu je další záložník Bayernu a Německa, Leroy Sane. Sane, který se prosadil v Manchesteru City, byl považován za jedno z nejlepších křídelních hráčů světového fotbalu, než se přes Bayern Mnichov vrátil do Bundesligy. Ačkoli se Sane zpočátku v Bayernu těžko prosazoval, stal se z něj důležitý hráč klubu. V aktuální sezóně už má za Bayern nejlepší statistiky a zlepšuje se zápas od zápasu. Díky monstrózní rychlosti, dobrému zakončení a super hodnocení při přechodu je Sane ve hře velmi žádaným křídelníkem.

6. Heung-Min Son

Heung-Min Son
Heung-Min Son

Šestým jménem na seznamu je Son ze Spurs. Son patří k nejlepším gólovým útočníkům na světě a svou hru povýšil na elitu světového fotbalu. Son je do značné míry gólový křídelník a vyžívá se v zakončování svých šancí. V sezóně 2020-2021 zažil v Tottenhamu svou nejlepší sezónu (co se týče ligových gólů), kdy se v lize trefil v neuvěřitelných 17 případech a letos má nakročeno k tomu, aby byl ještě lepší. Díky dobré rychlosti, vynikajícímu zakončení, klidu a technice patří Son mezi elitní křídla ve hře a je jedním z hráčů, kteří po několika posledních významných aktualizacích zlepšili své atributy.

7. Raheem Sterling

Raheem Sterling
Raheem Sterling

Angličan Raheem Sterling je sedmým jménem na seznamu. Sterling měl v letech 2020-2021 pokles formy a v Man City prožil jednu ze svých nejhorších sezon. V poslední době však svou hru zvedl a již vyrovnal svůj počet branek z minulé sezony. Sterling je křídelním hráčem s konstantní bilancí 15 gólů za sezónu a na křídlech působí hrozivě. Sterling má jedny z nejlepších fyzických vlastností v FM2022 a slušné fyzické i psychické vlastnosti, které jeho přednosti podporují, což z něj dělá elitního křídelníka ve hře.

8. Vinicius Jr

Vinicius Jr
Vinicius Jr

Osmým jménem na seznamu je křídelník Realu Madrid a Brazílie Vinicius Jr. Vinicius prožívá svou nejlepší sezónu v Madridu a za klub vstřelil již 14 ligových gólů. Díky své nedávné formě a roli v madridském tažení za titulem získal Vinicius po zimní aktualizaci velkou podporu v přívlastcích a patří mezi nejlepší křídelní hráče ve hře. Vinicius je jedním z nejrychlejších křídelních hráčů ve hře, podle herní definice je však stále zázračným dítětem a má ještě spoustu prostoru k dalšímu růstu.

9. Bernardo Silva

Bernardo Silva
Bernardo Silva

Devátým jménem na seznamu je Bernardo Silva z Man City. Bernardo Silva prožívá v Man City svou nejlepší sezónu a výrazně zlepšil své výkony. V FM 2022 byl Bernardo vždy jedním z nejvíce užitečných hráčů. Bernardo je také velmi všestranný a dokáže hrát na více postech a ve více formacích, má vynikající všestranné vlastnosti a jen málo slabin. Po zimní aktualizaci patří Bernardo rozhodně mezi 10 nejlepších křídelních hráčů ve hře a je jedním z favoritů mnoha manažerů FM.

10. Serge Gnabry

Serge Gnabry
Serge Gnabry

Posledním jménem na seznamu je Serge Gnabry z Bayernu Mnichov. Gnabry je od svého přestupu do Bayernu vynikající a z křídelních prostorů neustále střílí góly. Ve všech čtyřech sezónách v Bayernu vstřelil 10 a více ligových gólů a je na nejlepší cestě zažít v klubu svou nejlepší sezónu (v lize). Gnabry má vynikající fyzické předpoklady a dobré technické a mentální vlastnosti, které podporují jeho herní styl a je tak nejlepším křídelním hráčem, který střílí góly a který je v nejlepších fotbalových letech.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz