Proč byste měli řídit Feyenoord ve FM22| F-mko.cz

28.08.2022
Proč byste měli řídit Feyenoord ve FM22| F-mko.cz
Proč byste měli řídit Feyenoord ve FM22| F-mko.cz

V sérii článků o zajímavých týmech, které můžete ve hře Football Manager 2022 řídit, se tentokrát přesuneme do země tulipánů a zaměříme se proč právě Feyenoord.

V dnešním článku se jak už bylo zmíněno, přesuneme do země tulipánů a řekneme si proč byste měli zvolit právě Feyenoord.

Cíle nebudou nijak malé a to hned od začátku. Vaším cílem bude dostat Feyenoord během první sezóny zpět do Ligy mistrů UEFA a následně do roku 2024 bojovat také o domácí titul.

Jaká je historie klubu Feyenoord ?

Jaká je historie klubu Feyenoord ?
Jaká je historie klubu Feyenoord ?

Zatímco pro mnoho lidí je řízení velké ryby v malém rybníku docela těžké, Feyenoord je pořádnou výzvou. Rotterdamští giganti mají ve své historii spoustu talentů a získali domácí i evropské tituly na všech úrovních. Vyhráli Ligu mistrů UEFA a mají také dva tituly v Poháru UEFA a k tomu velmi působivých patnáct titulů v holandské Eredivisie.

V novodobé historii jsou však tituly pro ně velmi vzácné; od 90. let minulého století získali pouze dva tituly, ačkoli na začátku roku 2000 dokázali vyhrát pohár UEFA. Moderní historie však k tomuto nejslavnějšímu klubu nebyla přívětivá.

Jaká je historie klubu Feyenoord ?
Jaká je historie klubu Feyenoord ?

Jaké jsou cíle a jaká je finanční situace klubu Feyenoord ?

Vaším cílem bude dostat Feyenoord zpět do Ligy mistrů UEFA během první sezóny a poté následně bojovat o titul do fotbalové sezóny 2024. Bude to těžké, protože musíte překonat jiné velmoci PSV a také samozřejmě vaše věčné rivaly z Ajaxu. Obávat se musíte také týmů jako AZ Alkmaar. Feyenoord s masivní domácí i mezinárodní podporou je holandským klubem dělnické třídy, a proto musíte být připraveni vybudovat klub dělnické třídy.

To znamená vybudovat tým, který do něj přivede své vlastní hráče, také tým, který hraje útočný fotbal a vyhrává zápasy. Očekávání fanoušků jsou obrovská a finance pravděpodobně nejsou dostatečně hluboké, aby bylo možné konkurovat ostatním týmům. Soustřeďte se v prvním roce na návrat do Evropy a měli byste mít podporu, abyste začali budovat něco, co by nakonec mohlo Ajaxu sebrat titul.

Jací jsou nejlepší hráči Feyenoordu ?

Senesi_Football_Manager_2022_Cz_F-mko.cz
Senesi_Football_Manager_2022_Cz_F-mko.cz

Nejlepší hráči Feyenoordu jsou poměrně různorodí, ale měli byste se snažit spoléhat na kombinaci zkušeností a mládí. Vašimi klíčovými posilami jsou Marco Senesi, velmi talentovaný mladý argentinský střední obránce, a Luis Sinisterra. Oba hráči jsou nesmírně talentovaní a Justin Biljow a Alireza Jahanbakhsh by mohli též sehrát klíčovou roli při obnově dřívější slávy Feyenoordu.

Tyrell_Malacia_Football_Manager_2022_Cz_F-mko.cz
Tyrell_Malacia_Football_Manager_2022_Cz_F-mko.cz

Jako vždy máte v mladém věku spoustu působivých talentů, takže se ujistěte, že tým stavíte na hráčích jako Tyrell Malacia a Lutsharel Geertruida. Ozan Kokcu je pravděpodobně váš nejdůležitější mladý talent, ale hráči jako Robert Bozenik a Naoufal Bannis by měli být hráči, kterým se budete snažit dát šanci co nejdříve.

Mezi mladší hráče, kteří se mohou stát hvězdami na této úrovni, patří Ilyas el Moussaoui a Jayden Candelaria. Máte spoustu hráčů, na které se můžete zaměřit, většina z nich je mladých, takže se snažte kombinovat zkušené hráče, které máte (Jens Toornstra) s novou generací mladých hvězd, které Feyenoord vždy produkuje.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz