10 nejlepších útočníků k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz

19.05.2022
10 nejlepších útočníků k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz
10 nejlepších útočníků k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz

Dnes se posunume na samotný konec hřiště, ano správně na útočníky. Jakých 10 nejlepších útočníků byste tedy mohli podepsat ve Football Manageru 2022 po zimní aktualizaci?

Útočníci patří k nejžádanějším hráčům ve světě fotbalu. To platí i ve hře Football Manager, kde je střílení gólů pro každého manažera nesmírně důležité. V tomto článku se podíváme na 10 nejlepších útočníků ve hře po aktualizaci databáze.

1. Robert Lewandowski

Robert Lewandowski_F-mko.cz
Robert Lewandowski_F-mko.cz

Polský útočník patří již několik let k nejkonzistentnějším hráčům a před aktualizací patřil k favoritům mnoha manažerů. V posledních dvou letech jsou jeho výkony stále příkladnější a Lewandowski zažívá svou nejlepší ligovou sezónu s úžasnými 41 vstřelenými brankami. V posledních měsících se jeho výkony za Bayern posunuly o další stupínek výš a zdá se, že útočník se s přibývajícím věkem stále zlepšuje. Lewandowski je v současné době nejlepším útočníkem ve hře a dokonce předstihl Messiho a Ronalda, kteří okupují první příčku již několik ročníků.

2. Lionel Messi

Lionel Messi_F-mko.cz
Lionel Messi_F-mko.cz

Messiho mnozí považují za jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob a není třeba ho dále nějak extra představovat. Po jeho odchodu z Barcelony do PSG se Messi postaral o to, že se z něj několikrát zamotala hlava. Jeho působení ve Francii však nebylo nejjednodušší, Messi neskóroval tolikrát, jako obvykle, zejména pak v lize. To se projevilo i na tom, že jeho současné schopnosti byly po zimní aktualizaci sníženy. O Messiho kvalitách však stále nemůže být pochyb a stále patří k nejlepším útočníkům ve hře.

3. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo_F-mko.cz
Cristiano Ronaldo_F-mko.cz

Ronaldo, další novodobý fotbalový GOAT, by mohl být nejlepším střelcem, jakého kdy fotbal viděl. Ronaldův tolik opěvovaný návrat do Man Utd možná neproběhl podle plánu, útočník zatím nastřílel jen 9 ligových gólů a United se v lize snaží konkurovat. To se projevilo na jeho současných schopnostech ve hře a vývojáři mu po zimní aktualizaci atributy snížily, díky čemuž se poprvé po mnoha letech nedostal mezi dva nejlepší hráče hry. To je však jen malý výkyv v jeho bohaté fotbalové kariéře a Ronaldo nadále patří mezi nejlepší útočníky ve hře a stále je tím nejlepším, co Premier League nabízí.

4. Karim Benzema

Karim Benzema_F-mko.cz
Karim Benzema_F-mko.cz

Čtvrtým jménem na seznamu je útočník Realu Madrid, Karim Benzema. Od odchodu Ronalda se Benzema ve své hře zvedl. Jeho nedávný návrat do mezinárodního fotbalu s Francií byl pro útočníka také další motivací. Za poslední čtyři sezóny nastřílel více než 20 ligových branek a v této sezóně již překonal hranici 20 gólů, o Benzemově kvalitě není pochyb. Další útočník, který, jak se zdá, stárne jako víno.

5. Kylian Mbappe

Kylian Mbappe_F-mko.cz
Kylian Mbappe_F-mko.cz

Jeden z nejmladších hráčů na tomto seznamu, Mbappé, už dokázal to, co se některým nejlepším fotbalistům za celou jejich kariéru nepodařilo. S úctyhodnými 27 ligovými góly v sezóně 2020-2021 a 14 ligovými góly již v této sezóně je Mbappé již v nejlepších letech a mohl by být jedním z nejlepších v oboru po velkou část příštího desetiletí. Vzhledem k tomu, že Mbappe je ochoten vyvázat se ze své smlouvy v PSG, jeho příští klub (pravděpodobně Real Madrid) by mohl z jeho příchodu masivně těžit a vypadá to, že bude v příštích několika letech dominovat španělské kopané.

6. Erling Haaland

 Erling Haaland_F-mko.cz
Erling Haaland_F-mko.cz

Haaland je ještě zázračné dítě, ale už teď patří k nejlepším útočníkům světového fotbalu. Svou nejlepší ligovou sezonu zažil v ročníku 2020-2021, kdy měl pozoruhodný poměr gólů na zápas a za Dortmund skóroval 41krát. V sezóně 2021-2022 se Haaland stal ještě lepším a za pouhých 20 zápasů vstřelil úctyhodných 23 gólů. Haaland je v současné době jedním z nejžádanějších hráčů světového fotbalu a vzhledem k tomu, že Dortmund má za sebou podprůměrnou sezonu, můžeme se dost možná dočkat Haalandova přesunu do většího klubu s vyššími ambicemi (to se již také v posledních dnech stalo skutečností).

7. Harry Kane

Harry Kane_F-mko.cz
Harry Kane_F-mko.cz

Kapitán anglické fotbalové reprezentace je mnohými považován za jednoho z nejlepších útočníků, které kdy země vůbec vyprodukovala. Kane je klasický střelec, který je v posledních sedmi sezónách velmi konzistentní a v pěti z těchto deseti sezón překonal hranici 20 ligových gólů. Navzdory zvěstem o jeho údajné nespokojenosti ve Spurs se Kane v této sezóně již dotkl hranice 10 ligových branek. Ve svých nejlepších letech bude Kane přínosem pro každý tým, za který bude hrát, a fanoušci věří, že by Anglie pod jeho vedením mohla vyhrát první velkou trofej po dlouhé době.

8. Romelu Lukaku

Romelu Lukaku_F-mko.cz
Romelu Lukaku_F-mko.cz

Osmým jménem na seznamu je belgický útočník Romelu Lukaku. Útočník, který byl již od mládí velkým příslibem, se do popředí dostal v posledních dvou sezónách v Interu Milán, kde za pouhé dvě sezóny nastřílel neuvěřitelných 47 ligových gólů. Ačkoli jeho rekordní přestup do Chelsea neprobíhá podle plánu, Lukaku přesto stále patří mezi elitní útočníky světového fotbalu a mezi 10 nejlepších útočníků ve hře.

9. Lautaro Martinez

Lautaro Martinez_F-mko.cz
Lautaro Martinez_F-mko.cz

Lautaro Martinez je devátým jménem na seznamu. Mladý argentinský útočník je v současné době považován za jednoho z nejlepších útočníků v Serii A. Martinez, který v posledních dvou sezónách nastřílel a asistoval u více než 20 branek, se po odchodu Lukuka prosadil a v současné době prožívá svou nejlepší sezónu. Vzhledem k tomu, že je mu teprve 23 let, má Lautaro ještě co zlepšovat, ale už teď patří mezi nejlepší útočníky ve hře.

10. Luis Suarez

Luis Suarez_F-mko.cz
Luis Suarez_F-mko.cz

Posledním hráčem na tomto seznamu je 34letý Uruguayec Suarez. Přestože Suarezovi táhne na čtyřicítku a říká se o něm, že je na ústupu, patří mezi deset nejlepších útočníků v FM22. Právě v předchozí sezóně (2020-2021) vstřelil Suarez úctyhodných 21 ligových gólů a pomohl Atléticu zajistit nepravděpodobný ligový titul, když porazil španělské giganty. Přestože v této sezóně Suarez nastupuje mnohem méně, góly mu stále nechybí a tento šikovný útočník patří mezi elitní útočníky.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz