10 nejlepších záložníků k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz

19.04.2022
10 nejlepších záložníků k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz
10 nejlepších záložníků k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz

Dnes se posunume z obranných řad, na záložní řady. Jakých 10 nejlepších záložníků byste tedy mohli podepsat ve Football Manageru 2022 po zimní aktualizaci?

Zimní aktualizace, nebo aktualizace databáze v půlce sezóny je v komunitě FM někdy očekávanější, než vydání samotné hlavní hry. Změny mohou být po přestupech totiž zásadní.

Obecně se dá říci, že záložníci jsou motorem každé formace. Ať už vytvářejí, střílejí nebo brání gólům, záložníci hrají klíčovou roli v každé zvolené taktické formaci. V tomto článku se podíváme na 10 nejlepších záložníků ve FM22 po aktualizaci databáze.

1. Kevin De Bruyne

Kevin De Bruyne
Kevin De Bruyne

Belgický tvůrce hry je mnohými považován za vůbec nejlepšího záložníka současného světového fotbalu. Třicetiletý De Bruyne se od svého příchodu do Manchesteru City může pochlubit příkladnými výkony - stal se nejrychlejším hráčem v historii ligy, který zaznamenal 50 asistencí. V sezóně 2019-2020 také vyrovnal Henryho rekord v počtu asistencí, za jednu sezónu a stal se vůbec prvním hráčem v historii ligy, který třikrát zaznamenal více než 15 asistencí. Ve hře se tyto skutečnosti samozřejmě odrážejí, De Bruyne je elitním tvůrcem hry a neustálým zdrojem kreativity.

2. N'Golo Kante

N'Golo Kante
N'Golo Kante

Francouz N'Golo Kante, který je považován za jednoho z nejlepších záložníků světového fotbalu, je druhým jménem na tomto seznamu. Za posledních 7 let vyhrál Kante s Chelsea alespoň jednou všechny významné trofeje, včetně mistrovství světa s francouzskou reprezentací. Kante se pravidelně umisťuje na předních příčkách v žebříčcích zákroků a v poslední době ke své hře přidává i góly. Díky jedněm z nejlepších mentálních statistik ve hře a téměř dokonalé bojovnosti, vyniká Kante jako box to box, nebo defenzivní záložník. To, že hraje ve velkém, mu také přidává na hodnotě a můžeme říci, že je snadno nejlepším záložníkem při hře s míčem ve Football Manageru 2022.

3. Bruno Fernandes

Bruno Fernandes
Bruno Fernandes

Třetím jménem na seznamu je portugalský útočný záložník Bruno Fernandes. Od svého příchodu do Manchesteru United v lednu 2020, se Bruno stal jedním z nejlepších hráčů celé Premier League. O jeho gólových schopnostech svědčí neuvěřitelných 40 branek, které vstřelil během prvních dvou sezón svého působení v Man Utd. Je také kreativní a dokáže připravit spoustu gólů i pro své spoluhráče. Díky svým dokonalým mentálním a technickým vlastnostem je Bruno snadno jedním z nejlepších záložníků ve hře.

4. Joshua Kimmich

Joshua Kimmich
Joshua Kimmich

Čtvrtým jménem na seznamu je Němec Joshua Kimmich. Kimmich je považován za jeden z nejzářivějších německých talentů. Tento všestranný záložník může bez problémů hrát na mnoha postech ve středu pole, nebo na pravé straně obrany. Kimmich je zkušený křídelník a má schopnost pozdě vybíhat a dostávat se do vynikajících útočných pozic. Ve FM22Kimmich téměř bezchybné mentální vlastnosti a pěkné fyzické a technické atributy, což z něj dělá kompletního záložníka. Stále je v nejlepších letech a v budoucích vydáních hry může být Kimich ještě lepší.

5. Leon Goretzka

Leon Goretzka
Leon Goretzka

Pátým jménem na seznamu je další záložník Bayernu a Německa, Leon Goretzka. Goretzka je jedním z nejzkušenějších fotbalistů současného fotbalu. Od svého příchodu do Bayernu Mnichov posunul svou hru o stupínek výše a v současné době je v nejlepších letech. Díky bezvadným mentálním statistikám a fyzickým statistikám, je Goretzka komplexním záložníkem, který je schopen pohodlně hrát hned v několika rolích ve středu pole.

6. Rodri

 Rodri
Rodri

Šestým jménem na seznamu je Rodri z Man City. Rodri je původním povoláním defenzivní záložník, který si velmi dobře rozumí s míčem a má přehled a techniku pro adresování pěkných přihrávek, což z něj dělá univerzála. Herně má Rodri oproti těm nejlepším mimořádně dobré mentální vlastnosti a je velmi schopný i fyzicky. V současné době, kdy je Rodri v nejlepších letech, může být součástí tohoto seznamu i v několika dalších vydáních hry, zejména pokud bude i nadále předvádět vysoký standard, který předvádí v posledních sezónách.

7. Toni Kroos

Toni Kroos
Toni Kroos

Němec Kroos z Realu Madrid je na seznamu na sedmém místě. Kroos byl součástí dua záložníků, které po většinu desetiletí (2010-2020) dominovalo evropskému fotbalu. Je elitním nahrávačem a mistrem v získávání míčů, díky čemuž jsou jeho schopnosti jedinečné a velmi cenné pro každý tým. Ve hře FM2022Kroos vynikající mentální a technické vlastnosti a patří k nejlepším hráčům. Přestože je Kroos na ústupu, má před sebou ještě několik dobrých sezón a patří k nejsilnějším záložníkům ve hře.

8. Luka Modric

Luka Modric
Luka Modric

Osmým jménem na seznamu je chorvatský záložník Realu Madrid Luca Modrič. Modrič je považován za jednoho z nejlepších chorvatských fotbalistů všech dob a byl součástí dua záložníků, které po většinu desetiletí (2010-2020) dominovalo evropskému fotbalu. Ve FM 22 patří Modrič mezi nejlepší nahrávače s téměř dokonalým přehledem a technikou. Je také vynikajícím driblérem, který si dokáže snadno najít prostor. Ačkoli Modrič stárne, stále patří k elitním záložníkům.

9. Fabinho

Fabinho
Fabinho

Devátým jménem na seznamu je Fabinho z Liverpoolu. Fabinho, který je svým povoláním defenzivní záložník, vyniká tím, že pro svůj klub dělá "špinavou práci" a je pro své obránce andělem strážným. Je také nesmírně univerzální a v případě potřeby je schopen pohodlně hrát i na pozici středního záložníka. Fabinho má vynikající mentální statistiky, které doplňují jeho herní styl a je také velmi silný na míči a schopný nahrávač. Fabinho rozhodně patří mezi 10 nejlepších záložníků v FM 22 současnosti.

10. Jorginho

Jorginho
Jorginho

Posledním jménem na seznamu je záložník Chelsea Jorginho. Spolu s Kovačičem a Kantém vytvořil Jorginho v Chelsea skvělou trojici záložníků a jeho fotbalový talent roste. V minulém roce Jorginho vyhrál Ligu mistrů a Euro a na obou vítězstvích se významně podílel. V žebříčku Ballon D'or 2021 se umístil na 3. místě. Herně má Jorginho neuvěřitelné mentální vlastnosti a vynikající technické předpoklady s důrazem na přihrávky. Možná je právě on nejlepším spojkou ve hře a patří určitě mezi 10 nejlepších záložníků, které Vám hra nabízí.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz