3 kluby k řízení pro úplné začátečníky ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

13.02.2022
3 kluby k řízení pro úplné začátečníky ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz
3 kluby k řízení pro úplné začátečníky ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

Zde je seznam tří klubů vhodných pro řízení, pokud jste úplní začátečníci ve fotbalové simulaci Football Manager 2022.

Každý rok si hru Football Manager poprvé vezmou do ruky tisíce lidí. Může to být docela skličující, když se snažíte vybrat si za koho začnete, nebo se k němu vrátíte poté, co jste při Vaší první nové hře zkolabovali, či shořeli. Každý hráč si někdy ukousl větší sousto, než dokázal sežvýkat a pokusil se ujmout klubu, který byl pro něj až příliš velkou výzvou. Doufejme, že tento krátký článek pomůže lidem, kteří jsou ve fotbalové simulaci a herní sérii Football Manager, teprve nováčky.

Villarreal

Villarreal_F-mko.cz_Football Manager 2022 v češtině
Villarreal_F-mko.cz_Football Manager 2022 v češtině

Podle našeho názoru je španělský klub Villarreal ideálním klubem pro začátečníky. Unai Emery vybudoval velmi schopný klub s talentovaným, všestranným a působivým týmem. Jako nováček se nemusíte příliš zabývat nastavováním skautů, výměnou trenérů, napasováním hráčů do "podivné taktiky", nebo přílišnou prací na přestupovém trhu; Villarreal celkově jako klub,  je již poměrně dobře nastaven, takže stačí "naskočit", nastavit taktiku a hotovo. Samozřejmě, pokud si chcete vybrat vlastní trenérský tým a nastavit skauty podle svých představ, poslužte si. Villarreal je tedy ideálním klubem pro Vaše začátky a seznámení se s herní sérií Football Manager, tím správným klubem č.1.

Co se týče hráčů, tak máte několik velmi nadějných mladíků, včetně Yeremyho Pina a Samuela Chukwuezeho, kteří jsou již předními hráči španělské nejvyšší fotbalové soutěže La Ligy. Máte také jednoho z nejlepších obránců ve hře Paua Torrese. To je vynikající dlouhodobý základ pro dobrou záchranu a máte spoustu velmi schopných hráčů, jako například Paco Alcacera a Moi Gomeze, kteří Vám pomohou k dosažení Vašich krátkodobých klubových cílů. Očekávání vedení klubu jsou přiměřená, ale vzhledem k tomu, jak je La Liga obecně vyrovnaná, se Vám může velmi snadno stát, že hned v první sezóně dosáhnete nadstandardních výsledků. Vaše finanční stránka je na tom také dobře, takže nemáte zoufalou potřebu prodávat své nadějné mladíky. Celkově je hra za tento španělský fotbalový klub ideální hrou pro začátečníky, protože nevyžaduje mnoho práce a úsilí.

Rangers

Rangers_F-mko.cz_Football Manager 2022 v češtině
Rangers_F-mko.cz_Football Manager 2022 v češtině

Není žádným tajemstvím, že asi máte rádi kariéry typu "velká ryba v malém rybníku". Je logicky totiž něco neuvěřitelně uspokojivého na tom, když sbíráte vítězství a tituly na domácí půdě a skutečnou výzvou jsou pak pro Vás Evropské poháry. Dobrá zpráva: tento typ hry je skvělým způsobem, jak se ve hře zorientovat a naučit se tak jejím základům. Tím, že budete dominovat v domácí soutěži, tak se Vám otevře dostatek prostoru pro vypracování nejlepší základní sestavy a taktiky, abyste byli připraveni čelit později i "větším klubům" v Evropě.

Skotští mistři mají velmi dobrou formu, požaduje se po nich obhajoba titulu a pouze Celtic je pro ně na domácí scéně reálnou výzvou. Díky hráčům, které máte v základu, můžeme jmenovat třeba hráče jako, Kamara, Aribo, Hagi, Morelos a Kent by měl být klub schopen bojovat i o účast v Evropské lize, Skvělé zázemí, nábor a pověst také znamenají, že máte v dohledné budoucnosti předpoklady rozvíjet ty nejlepší skotské talenty. Stručně řečeno i kdybyste neuspěli s nejvznešenějšími ambicemi vůči evropským pohárům, tak Vaše domácí dominance bude pro nové manažery vynikající příležitostí k učení.

Southampton

Southampton_F-mko.cz_Football Manager 2022 v češtině
Southampton_F-mko.cz_Football Manager 2022 v češtině

Stejně jako Villarreal a Rangers, ani tento klub nepotřebuje žádnou razantí, či obrovskou obměnu zázemí, aby mohl konkurovat - zejména, pak v oblasti skautingu. Nejsou dokonalí, ale jsou jednoduše dost dobrým klubem, pokud tedy nechcete Vašemu kádru věnovat příliš mnoho času. Na hřišti má vedení klubu "skromná" očekávání, ale s Jamesem Wardem-Prowsem, nebo Tinem Livramentem byste měli být schopni tato očekávání překonat. Už jen díky Ward-Prowseově schopnostem při zahrávání "standartek" jste velmi vážnou hrozbou v každém zápase, pro každého soupeře. Máte také silné hráče připravené na Premier League, a to na všech pozicích, přičemž můžete poměrně snadno hrát v jakékoli z nejběžnějších formací. Stejně jako u Rangers, je těžké se Southamptonem neuspět a jakmile vše začne do sebe zapadat, skrývá se v tomto anglickém klubu obrovský potenciál, což z něj dělá ideální příležitost pro nové manažery.

Zdroj: fmscout.com

Jinak Vám děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz