4 afričtí hráči, které nutně potřebujete mít ve svých týmech ve Football Manageru 2022| FM22

22.01.2022
4 afričtí hráči, které nutně potřebujete mít ve svých týmech ve Football Manageru 2022
4 afričtí hráči, které nutně potřebujete mít ve svých týmech ve Football Manageru 2022

Africký pohár národů je v plném proudu a zraky fotbalového světa se upírají na tento kontinent.

Největší africké hvězdy v současné době září v Kamerunu na jednom z nejočekávanějších turnajů poslední doby. Na oslavu tohoto šampionátu Vám přinášíme čtyři africké hráče, které si rozhodně musíte vyhlédnout pro svůj tým ve Football Manageru 2022. Drželi jsme se stranou těch úplně největších jmen - nemusíme Vám říkat, že Mo Salah je v současné době největší africkou hvězdou a nyní následně možná objevíte i další skryté klenoty, o kterých jste doposud třeba neslyšely.

Pojďme se tedy rovnou podívat na zmiňované hráče. Zde je seznam 4 afrických hráčů, které rozhodně musíte ihned prozkoumat ve fotbalové simulaci Football Manager 2022.

Mady Camara

Mady_Camara_Football-Manager-2022_F-mko.cz
Mady_Camara_Football-Manager-2022_F-mko.cz

Nemůžeme se ho zkrátka nabažit, Mady Camara z Guineje hájí barvy řeckého velkoklubu Olympiakosu Pireus. Madý záložník, který vyhrává spoustu míčů a má zdánlivě nekonečnou výdrž, by rozhodně by měl být ve Vašem hledáčku pro každou špičkovou soutěž. Přijde Vás přibližně na 10 milionů liber, ale díky okamžitému přínosu a prostoru pro další zlepšování se jeho prodejní hodnota promění v budoucnu ve Váš velmi slušný zisk.

Maduka Okoye

Maduka-Okoye_Football-Manager-2022_F-mko.cz
Maduka-Okoye_Football-Manager-2022_F-mko.cz

Eduoard Mendy a Andre Onana jsou v současné době v čele mezi africkými brankáři a Maduka Okoye si rozhodně zaslouží být v této společnosti také. Okoye, který je ve FM22 hraje za Spartu Rotterdam, je solidním, všestranným brankářem, který může okamžitě přispět kterémukoli týmu na úrovni Premier League a má prostor pro další růst. Budete však muset být rychlí, v "reálu" právě podepsal smlouvu s Watfordem, takže jakmile vyjde zimní aktualizace přestupů z SI, bude pryč.

Joe Aribo

Maduka-Okoye_Football-Manager-2022_F-mko.cz
Maduka-Okoye_Football-Manager-2022_F-mko.cz

Fanoušci Rangers nám nebudou určitě děkovat za to, že jsme na něj upozornily, ale Joe Aribo je vynikajícím hráčem pro každý špičkový klub. Jeho skvělé technické schopnosti spolu s vynikajícím pohybem bez míče, přehledem a týmovou prací z něj dělají naprosto smrtící hrozbu z pozice útočného záložníka. Opět by měl být k dispozici za cenu kolem 6-12 milionů liber, ale s trochou práce ve správném taktickém systému bude celkem snadno hráčem s hodnotou 30 milionů liber a vyšší.

Aziz Ouattara

Střední obránce z Pobřeží slonoviny je jedním z mnoha mladých afrických hráčů, kteří působí ve Skandinávii. Aziz Ouattara z Hammarby IF je obdařen fyzickým fondem, o kterém si mnozí střední obránci, mohou nechat pouze zdát a díky své rychlosti se ideálně hodí do vysoké obranné řady, kterou všichni známe a milujeme. Jeho vynikající mentální vlastnosti z něj navíc dělají málo rizikovou investici, zvlášť když je známo, že ho Hammarby pouští za "hubičku". Není ještě připravený hrát v nejlepších ligách, takže se jedná spíše o investici do budnoucna, ale když dosáhne svého potenciálu, bude z něj nesmírně dobrý střední obránce, zejména za skromné náklady.

Další hráči, kteří stojí za zmínku

Tino Kadewere

Tino Kadewere_Football-Manager-2022_F-mko.cz
Tino Kadewere_Football-Manager-2022_F-mko.cz

Zimbabwský útočník momentálně působí v Ligue 1, konkrétně v Lyonu. Je k dispozici za přibližně 2,5 milionu liber a díky svému zakončení, klidu a práci s míčem je skvělým útočníkem.

Samuel Chukwueze

Samuel-Chukwueze_Football-Manager-2022_F-mko.cz
Samuel-Chukwueze_Football-Manager-2022_F-mko.cz

Hodnota 30 milionů liber, na kterou si ho Villarreal cení, je možná až příliš vysoká, ale nigerijský křídelní hráč může být skutečným světovým útočníkem. Za 30 milionů liber bychom to považovali za vynikající poměr ceny a kvality.

Christian Kouame

Christian-Kouame_Football-Manager-2022_F-mko.cz
Christian-Kouame_Football-Manager-2022_F-mko.cz

Ve svých 23 letech Christian Kouame zatím nezazářil, ale jeho rychlost a mentální vlastnosti z něj dělají výbornou volbu na pozici hrotového útočníka. První sezónu je zapůjčen v Anderlechtu, od léta 2022 je k dispozici za dobrou cenu z Fiorentiny.

Zdroj: fmscout.com

Jinak Vám děkujeme za Vaši podporu, Děkujeme, Ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz