5 hráčů, kteří by podle nás měli přestoupit do Premier League v roce 2022 | F-mko.cz

17.03.2022
5 hráčů, kteří by podle nás měli přestoupit do Premier League v roce 2022 | F-mko.cz
5 hráčů, kteří by podle nás měli přestoupit do Premier League v roce 2022 | F-mko.cz

Dnes Vám přinášíme seznam těchto 5 skvělých hráčů, kteří v současné době hrají v jiných velkých ligách a kteří by podle nás měli v roce 2022 přestoupit do Premier League.

Zatímco se skoro většina všech předních fotbalových soutěží v Evropě připravuje na své vyvrcholení, některé týmy již vyhlížejí sezónu další. V této konkurenční době jde o to, aby se týmy rok od roku zlepšovaly a proto přestupové fámy nikdy neutichnou.

Hráči z celého světa jsou před začátkem další fotbalové sezóny 2022/23 často spojování s přestupy a zde je seznam pěti skvělých fotbalistů, kteří by se mohli brzy objevit v anglické Premier League. Podle nás to není vůbec nereálné, no uvidíme jak se věci vyvinou:)

Erling Haaland

Erling Haaland
Erling Haaland

Možná se ptáte, proč by měl Manchester City ještě dále vylepšovat svůj již nyní skvělý stávající tým. Vždyť v Anglii míří za obhajobou svého titulu a chystají se úspěšně obhájit trofej EPL, kterou na konci minulé sezony získali.

Manchester City má sice nakročeno opět k úspěchu, ale tým určitě potřebuje nového útočníka. Sergio Aguero odešel loni v létě do Barcelony a následně byl nucen ukončit svou kariéru, a klubu se také nepodařilo dotáhnout příchod Harryho Kanea.

Stefan De Vrij

Stefan De Vrij
Stefan De Vrij

Tottenham Hotspur se drží v boji o Ligu mistrů. Co se týče předpovědí fotbalových sázkových kanceláří a expertů tak, Spurs jsou až posledním z favoritů na poslední čtvrté místo zajišťující Ligu Mistrů.  Před nimi jsou samozřejmě Arsenal společně s Manchesterem United.

Klub potřebuje nutně ovšem obránce a Holanďan, který v současné době působí v Interu Milán, splňuje všechny požadavky Antonia Conteho.

Borna Sosa

Borna Sosa
Borna Sosa

Levý obránce Borna Sosa je dalším hráčem, který zřejmě na konci sezony opustí své současné zaměstnavatele. Čtyřiadvacetiletý fotbalista v současné době hraje za Stuttgart a během svého působení v německé Bundeslize si připsal pět startů za chorvatskou fotbalovou reprezentaci.

Jako nejpravděpodobnější novou destinací pro Sosu se jeví Londýn, kde se o hráče zajímají Arsenal i Chelsea.

Jules Koundé

Jules Koundé
Jules Koundé

Přestože prodej klubu může zpochybnit přestupovou politiku Chelsea, není nouze o spekulace, koho by londýnský klub mohl v létě podepsat. Široce se hovořilo o tom, že Blues měli před sezónou 2021/22 zájem o francouzského středního obránce Julese Koundého, ale dohodu o tomto hráči se nepodařilo dotáhnout do konce. Nyní se také objevují spekulace jak to s Chelsea vůbec bude dále, no uvidíme.

Současné přestupové spekulace naznačují, že Chelsea po opětovném otevření přestupového okna podá nabídku na Koundeho. Předpokládá se, že obránce chce odejít od svých současných zaměstnavatelů, ale Chelsea nyní řeší jiné věci, takže by o Koundého angažmá mohli bojovat jiné kluby v čele s giganty, jako například Barcelonou.

Paulo Dybala

Paulo Dybala
Paulo Dybala

O možném příchodu Julese Koundého do Premier League se začalo mluvit už v létě, ale o možném příchodu Paula Dybaly do Anglie se spekuluje už zhruba tři sezony.

Argentinský útočník je v současné době hráčem Juventusu, ale v poslední době se hodně skloňuje jeho možný přestup do Tottenhamu Hotspur. Současný manažer Totenhamu Antonio Conte se s Dybalou velmi dobře zná a je možné, že Spurs na konci sezony na něj skutečně nabídku podají.

Opět ovšem nebudou sami, protože se objevují další zájemci, neboť v létě je s možným přestupem Paula Dybaly spojován také Inter Milán.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

https://www.f-mko.cz/
https://www.f-mko.cz/
Hodnocení obchodu na Zboží.cz