6 nejlepších obránců k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz

08.04.2022
6 nejlepších obránců k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz
6 nejlepších obránců k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz

Dnes se přesuneme od postu brankářů k obráncům. Jakých 6 nejlepších obránců byste tedy mohli podepsat ve Football Manageru 2022 po zimní aktualizaci?

Trápí Vás tentokráte obranný post, či obranné posty? Tak se dnes pojďme společně podívat, na koho byste se měli zaměřit, pokud chcete vylepšit svůj tým a uspokojit, tak Vaše fanoušky a klubové vedení.

Josko Gvardiol - RB Leipzig

Josko Gvardiol - RB Leipzig
Josko Gvardiol - RB Leipzig

Pokud hledáte hráče, který by mohl hrát na pozici středního i levého obránce, určitě byste měli na svůj seznam zařadit zázračného hráče RB Lipsko, Joska Gvardiolu. Jedná se o velmi zajímavého mladého hráče s vynikajícím potenciálem, ale také s více než dostatečnými schopnostmi, aby mohl nastoupit a hrát od první minuty. Zaplatíte za něj sice vyšší částku, protože hraje za dobře hodnocený klub RB Lipsko, ale je to investice, která se jednoduše vyplatí

Mohl by se právem stát jedním z nejlepších obránců v celé hře. Je technicky zdatný, poměrně rychlý, slušný ve vzduchu a na svůj věk dobře čte hru. Gvardiol skutečně přináší šťastnou a vyváženou kombinaci vlastností. Jde o správného moderní obránce, kterýbude skvělou investicí pro každý tým hledající kvalitní defenzivní alternativu.

Nuno Mendes - PSG

Nuno Mendes - PSG
Nuno Mendes - PSG

Ačkoli si na nabídku Nuno Mendese budete muset nějakou dobu počkat, tento portugalský zázrak za to stojí. Největší Vaší nadějí bude, že ho PSG v první sezoně dostatečně nevyužije, což se může stát. Je to však jeden z nejzajímavějších obránců ve světovém fotbale a jeho doslova elektrické tempo ve spojení s jeho přirozeným nadšením a energií z něj dělá hráče, kterého, jednoduše nemůžete ignorovat.

Rozhodně je to obránce, kterého Vám doporučíme, pokud potřebujete svůj tým doplnit o dalšího hráče. Hodí se jako křídelní, neboj krajní obránce a je dobrou volbou, pokud potřebujete někoho, kdo umí přejít, běhat a bránit. Je dostatečně mladý na to, aby se zlepšil i v některých svých mentálních vlastnostech, což z něj během několika málo dalších let, udělá skvělého univerzála.

Wesley Fofana - Leicester City

Wesley Fofana - Leicester City
Wesley Fofana - Leicester City

Pokud jste v jakémkoli špičkovém klubu, měli byste se pokusit získat Wesleyho Fofanu. Je to zvláštní, výjimečný hráč, kolem kterého byste mohli snadno další roky formovat svůj tým. Fofana je prvotřídní obránce, který dokáže dravě vybojovat míč a nemá problém ani s útočením, a bude tak skvělým doplňkem každého týmu, který bude chtít obohatit a posílit jeho defenzívu.

Pravděpodobně si ho bude moci dovolit jen elita, ale pokud Leicester bude mít špatnou první sezónu, měl by snad být k dispozici pro podpis. Určitě se ho pokuste získat, pokud hledáte mladého obránce, který by se mohl stát součástí Vaší "dynastie", s níž toužíte vyhrát Ligu mistrů. Stát bude sice vyšší cenu, ale vyplatilí se Vám za něj zaplatit doslova každou korunu.

Tino Livramento - Southampton

Tino Livramento - Southampton
Tino Livramento - Southampton

Anglický obránce se ke "Svatým" připojil teprve nedávno, ale měl by být prioritou pro každý tým, který se chce posunout vpřed. Je to ohromně všestranný hráč, který má skvělé vlastnosti a také působivé fyzické předpoklady. Je také dobrým "pracantem", který má na tak nízký věk solidní pracovní tempo a skvělé týmové předpoklady.

Není pochyb o tom, že má samozřejmě i určité nedostatky, zejména pokud jde o koncentraci a postavení. Pokud mu však dokážete zajistit pravidelné herní vytížení, pak se nemusíte ničeho obávat.

Jeho přirozená rychlost a působivá technika, stejně jako skutečnost, že může hrát na kterémkoli, ze tří hlavních obranných postů, činí z Livramenta vynikající investici pro každý tým, zejména pak, pro ty anglické.

Nnamdi Collins - Borussia Dortmund

Nnamdi Collins - Borussia Dortmund
Nnamdi Collins - Borussia Dortmund

Borussia Dortmund si za Nnamdiho Collinse řekne vysokou cenu, protože je považován za budoucího německého reprezentanta. Pokud se Vám jej však podaří k prodeji přesvědčit, získáte jednoho z obránců s vysokým potenciálem v celém Německu. Jedná se o skvělého hráče s přirozenými a působivými technickými statistikami.

Ačkoli je na začátku hry trochu "drsný", stačila by jedna, nebo dvě sezóny, aby se Collins vypracoval na skutečného špičkového hráče. Je to typ prvotřídního obránce, po kterém byste se rozhodně měli poohlédnout, pokud chcete hráče, o kterém prostě víte, že může mentálně růst. Díky svým technickým a fyzickým statistikám je Collins více než hoden očekávané částky, kterou za něj zaplatíte.

Felix Agu - Werder Bremen

Felix Agu - Werder Bremen
Felix Agu - Werder Bremen

Pokud chcete mladšího talenta, kterého byste mohli časem formovat a rozvíjet, podívejte se na 21 letého Felixe Agu. Tento mladík je velmi uznávaným mladým hráčem, který by mohl snadno vyrůst v jednoho z nejlepších pravých obránců. Jedná se o velmi zajímavého hráče s celkově skvělou kombinací dovedností, jeho cena by se měla pohybovat pod 10 milionů liber a za tuto cenu by bylo těžké říci ne.

Má zřejmý potenciál, který se snoubí s jeho vynikající rychlostí a schopností přejít do útoku. Když k tomu připočteme fakt, že může hrát na obou stranách, existuje důvod, proč tolik bundesligových manažerů z Agu dělá potenciálního hráče na přestup. Rozhodně je to hráč, o kterém je třeba přemýšlet, pokud chcete hráče, který může už od začátku přispívat Vašemu týmu.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz