FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 10 | F-mko.cz

19.10.2021
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 10 | F-mko.cz
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 10 | F-mko.cz

Pěkný den, pokračujeme v našich předchozích článcích a podíváme se na seznam posledních 10 potenciálních zázračných talentů pro Football Manager 2022, které by mohly být přidanou hodnotou pro Vaše mančafty.

V tomto krátkém článku opět zamíříme mezi mladé talenty a podíváme se na potenciálních 100 nejlepších zázračných dětí v FM 22. Pokračujeme tedy poslední částí 10 z 10.

1. Xavier Dziekonski

Xavier Dziekonski je polským fotbalistou, který hraje na postu brankáře v klubu Jagiellonia v nejvyšší polské fotbalové soutěži. Dziekonski má za sebou působivý rok 2021, když dvakrát dokázal vyhrát cenu pro nejlepšího mladého hráče měsíce a obecně se očekává, že bude jedním z nejlepších brankářů ve FM22. V neposlední řadě musíme zmínit, že také jeho cena bude výhodná.

2. Jeyson Chura

Jeyson Chura je bolivijským fotbalistou, který hraje na postu záložníka za tým "The Strongest" v první fotbalové bolívijské soutěži.  Chura je také bolivijským reprezentantem a je dokonce spojován s potencionálními přestupy do Jižní Ameriky a Evropy. Po řadě jeho působivých výkonů v roce 2021 by se Chura jako "pozoruhodný" tvůrce hry mohl nakonec stát skrytým klenotem v dalším ročníku Football Manageru 2022.

3. Benjamin Sesko

Benjamin Sesko je slovinským fotbalistou, který hraje na pozici útočníka za klub RB Salzburg v rakouské Bundeslize. Sesko, kterého někteří označují za dalšího Haalanda, prožil mimořádně působivé hostování v Lieferingu a v roce 2021 byl dokonce nejlepším střelcem ligy. Sesko by v FM22 rozhodně měl získat navýšení svých atributů a mohl by být ideální posilou pro spoustu manažerů.

4. Jose Hurtado

Jose Hurtado je ekvádorským fotbalistou, který hraje na pozici pravého obránce za tým Independiente Del Valle v první ekvádorské fotbalové lize. Na základě svých několika působivých výkonů v roce 2021 by se Hurtado mohl dočkat navýšení atributů ve Football Manageru 2022!

5. Mario Vuskovic

Mario Vuskovic
Mario Vuskovic

Mario Vusković je chorvatským fotbalistou, který hraje na pozici středního obránce za Hamburk (hostuje z Hajduku Split). Hamburk má po skončení dvouletého hostování možnost hráče případně koupit. Vusković byl v roce 2018 zařazen na seznam Guardians Next Gen. Poté, co o něj projevilo zájem několik větších evropských klubů, včetně Neapole, Celticu a Turína, se Vuskovič v roce 2021 připojil nakonec k mančaftu  německého celku Hamburger SV. Vuskovičova rostoucí popularita by mohla vést k tomu, že mu mnozí dají v FM22 psvé příležitosti.

6. Armando Broja

Armando Broja
Armando Broja

Armando Broja je albánským fotbalistou, který hraje jako útočník za Southampton (hostuje z Chelsea) v anglické Premier League. Broja je již nyní albánským reprezentantem a má za sebou velmi úspěšný rok 2021. Broja při svém debutu za Southampton dokázal vstřelit branku, čímž ještě více vzbudil zájem několika klubů, nejen v Evropě. Broja bude jistě oblíbeným talentovaným útočníkem pro mnoho manažerů v FM22.

7. Armel Bella-Kotchap

Armel Bella-Kotchap
Armel Bella-Kotchap

Armel Bella-Kotchap je německým fotbalistou, který hraje na pozici středního obránce za tým VFL Bochum ve druhé německé fotbalové lize. Bella-Kotchap je talentem této fotbalového simulace již několik vydání hry a mezi hráči fotbalového manažera je poměrně oblíbený. Díky jeho konzistentním výkonům a zlepšenému hernímu projevu by mu mohlo několik manažerů stále dávat přednost a v FM 2022 může být "levným" klenotem.

8. Illia Zabarnyi

Illia Zabarnyj je ukrajinským fotbalistou, který hraje na pozici středního obránce za Dynamo Kyjev v nejvyšší ukrajinské fotbalové soutěži. Zabarnyj se v posledním roce jako fotbalista výrazně zlepšil a zamotal tak hlavu několika předním evropským klubům. Jeho výkony za Ukrajinu na nedávno skončeném Euru byly také působivé. To vše by mohlo pro Zabarnyiho znamenat navýšení atributů v FM22, což by mohlo znamenat, že se stane oblíbenou volbou mnoha fotbalových manažerů.

9. Jude Bellingham

Jude Bellingham
Jude Bellingham

Jude Bellingham je anglickým fotbalistou, který hraje na pozici záložníka za Borussii Dortmund v německé Bundeslize. Bellingham je v současné době reprezentantem Anglie a patří mezi nejpopulárnější mladé hráče světového fotbalu. Bellingham je nejmladším hráčem, který kdy hrál za Birmingham a v roce 2020 se stal předmětem rekordního přestupu do Borrusie Dortmund, díky němuž se stal nejdražším sedmnáctiletým hráčem světového fotbalu v historii. Bellingham je ve Football Manageru nesmírně oblíbený a v FM22 bude určitě i nadále patřit k oblíbencům mnoha manažerů.

10. Pedri

Pedri
Pedri

Pedri je španělským fotbalistou, který hraje na pozici záložníka/útočného záložníka za Barcelonu v La Lize. Pedri zažil "průlomovou" sezónu 2020-2021, v níž byl za klub i národní tým velmi působivý. Pedri získal ocenění pro nejlepšího mladého hráče nedávno skončeného Eura 2020 a během 1 jediné sezóny odehrál za klub i zemi úžasných 73 zápasů. Pedri, který už v FM21 patřil mezi favority několika manažerů, by měl být v FM22 ještě lepším hráčem a rozhodně bude patřit mezi nejlepší hráče ve hře.

Zdroj: fmscout.com

Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz