FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 9 | F-mko.cz

15.10.2021
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 9 | F-mko.cz
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 9 | F-mko.cz

Pěkný den, pokračujeme v našich předchozích článcích a podíváme se na seznam dalších 10 potenciálních zázračných talentů pro Football Manager 2022, které by mohly být přidanou hodnotou pro Vaše mančafty.

1. Krystof Daněk

Krystof Daněk
Krystof Daněk

Kryštof Daněk je mladý český fotbalista, který hraje na postu útočného záložníka za Olomouc v nejvyšší české fotbalové soutěži. Daněk v roce 2021 předváděl působivé výkony a je považován za hráče, který se prosadí i v evropském fotbale. V FM22 by mohl být oblíbenější volbou, zejména pro manažery řídící průměrné týmy.

2. Becir Omeragic

Becir Omeragic
Becir Omeragic

Becir Omeragić je švýcarský fotbalista s bosenskými kořeny, který v současné době hraje jako střední obránce za FC Curych v první švýcarské fotbalové lize. Omeragič byl již v FM21 oblíbenou volbou mnoha manažerů. Díky svým nedávným výkonům za klub i zemi by mohl být ještě oblíbenější v přicházejícím ročníku Football Manager 2022, kde by se mohl vypracovat až na obránce světové úrovně, jako jsou někteří z jeho idolů, Sergio Ramos, Thiago Silva, nebo Emir Spahič.

3. Taylor Harwood-Bellis

Taylor Harwood-Bellis
Taylor Harwood-Bellis

Taylor Harwood-Bellis je anglický fotbalista, který hraje na pozici středního obránce v belgické lize za Anderlecht, kam je zapůjčen z Manchesteru City. Harwood-Belis je mládežnickým reprezentantem Anglie, když ji reprezentoval na všech mládežnických úrovních. Po dobré sezóně 2020-2021 v celku Blackburnu Rovers by se Bellis mohl dočkat posílení atributů v FM22 a mohl by se tak stát oblíbeným obráncem.

4. Juan Sforza

Juan Sforza je argentinský fotbalista, který hraje jako útočný záložník za Newell's Old Boys, mládežnický klub Lionela Messiho, v argentinské lize. Sforza byl členem argentinských týmů U15 a U17, které vyhrály mistrovství Jižní Ameriky, Sforza je již nějaký čas spojován s Barcelonou a je jen otázkou času, kdy se přesune do nějaké většího klubu v Evropě. Sforza by se díky své rostoucí popularitě mohl stát vyhledávanějším hráčem v FM 22.

5. Fabio Silva

Fabio Silva
Fabio Silva

Fabio Silva je mladý portugalský útočník, který hraje za Wolverhampton Wanderers. Silva je populárním zázračným talentem v FM již nějakou dobu. Je též nejmladším debutantem a střelcem v historii Porta. V roce 2020 se podílel na rekordním klubovém transferu právě do Wolverhamptonu Wanderers. Přestože má za sebou ne příliš vydařenou první sezónu, panuje přesvědčení, že Silva se může po čase zařadit mezi nejproduktivnější útočníky světového fotbalu a v FM 2022 bude jistě opět oblíbeným hráčem pro mnoho manažerů.

6. Yan Couto

Yan Couto je brazilským fotbalistou, který hraje na pozici pravého obránce za tým Braga (hostuje z Man City) v portugalské první lize. Couto měl působivou sezónu 2020-2021 ve španělském týmu Girona. V kombinaci s jeho rostoucí popularitou ve světovém fotbale by tak mohl v FM22 získat pořádnou dávku atributů, díky čemuž by se stal jedním z nejoblíbenějších obránců ve hře.

7. Adrien Truffert

Adrien Truffert
Adrien Truffert

Adrien Truffert je francouzským fotbalistou hrajícím na pozici levého obránce za Rennes v Ligue 1. Narodil se v Belgii a má tak právo hrát za tuto zemi, Truffert reprezentoval Francii na několika juniorských úrovních. Díky řadě dobrých výkonů v letech 2020 a 2021 by Truffert mohl být oblíbeným hráčem v FM22, kde se určitě vypracuje ve slušného útočného obránce.

8. Eric Martel

Eric Martel je německý fotbalista hrající na pozici středního obránce v rakouské Bundeslize za klub Austria Vídeň (hostuje z RB Lipska). Martel je vysoký, mladý střední obránce, který v roce 2021 svými působivými výkony zamotal hlavu mnoha skautům. Díky své rostoucí pověsti vysokého, spolehlivého obránce by se mohl stát oblíbenou volbou v FM2022, zejména pro manažery, kteří mají na starosti německé kluby.

9. Florian Wirtz

Florian Wirtz
Florian Wirtz

Florian Wirtz je také německým fotbalistou, který hraje jako útočný záložník za Bayer Leverkusen v německé Bundeslize. Wirtz je nejmladším hráčem, který kdy debutoval za Leverkusen v Bundeslize. Donedávna byl nejmladším střelcem v historii Bundesligy a je jedním z nejmladších debutantů v německém týmu. Wirtz je již nyní v komunitě Football Manageru velmi oblíbeným hráčem a očekává se, že i v dalším pokračování hry bude ještě lepším hráčem.

10. Mason Greenwood

Mason Greenwood
Mason Greenwood

Mason Greenwood je anglickým fotbalistou hrajícím na pozici útočníka v týmu Manchester United v anglické Premier League. Greenwood je jedním z nejmladších debutantů v historii Man Utd v Premier League. Je také jejich nejmladším hráčem v evropských soutěžích a též nejmladším střelcem v soutěži. Greenwood je také reprezentantem Anglie a očekává se, že v budoucnu bude hrát velkou roli za klub i národní tým. Greenwood patří mezi nejoblíbenější volby manažerů FM, zejména pro své zakončení a všestrannost. Díky svým působivým výkonům na začátku sezóny 2021 by si mohl udržet pozici jednoho z nejlepších mladých útočníků ve hře a měl by patřit mezi nejoblíbenější volby v FM22.

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz