FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 5 | F-mko.cz

29.09.2021
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 5 | F-mko.cz
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 5 | F-mko.cz

Pěkný den, pokračujeme v našich předchozích článcích a podíváme se na seznam dalších 10 potenciálních zázračných talentů pro Football Manager 2022, které by mohly být přidanou hodnotou pro Vaše mančafty.

V tomto krátkém článku opět zamíříme mezi mladé talenty podíváme na potenciálních 100 nejlepších zázračných dětí v FM 22. Pokračujeme částí 5 z 10.

1. Konstantin Tyukavin

Tyukavin je 18letý ruský útočník, který hraje v ruské lize za Dinamo Moskva. Tyukavin nedávno debutoval v Rusku a v Rusku je také velmi dobře hodnoceným hráčem. V předchozí sezóně se etabloval jako pravidelný hráč celku Dinamo Moskva. Jeho výkony v roce 2021, což byl mimochodem i jeho debut v seniorské Ruské fotbalové reprezentaci a jeho celkový růst by mohly přispět k nárůstu jeho atributů v FM22.

2. Carlos Vivas

Carlos Vivas je venezuelským talentem, který aktuálně hraje za Deportivo Tachira ve venezuelské nejvyšší fotbalové soutěži. Především hraje jako střední obránce. Vivas má slušné vlastnosti v FM21 a očekává se, že se ve FM22 ještě zlepší. Se správným vedením tak z Vivase může být kvalitní obránce v celé Jižní Americe a nejen pro ni.

3. Kamaldeen Sulemana

Kamaldeen Sulemana
Kamaldeen Sulemana

Sulemana je ghanský křídelní hráč, který hraje za Rennes v Ligue 1. Poté, co měl krátkou, ale úspěšnou kariéru u FC Nordsjælland, se Sulemana "přestěhoval" do Rennes. Jednalo se také o rekordní přestup zahrnující hráče z dánské Superligy. Suleman byl považován za jeden z největších talentů, které jsme kdy viděli hrát Superligu a očekává se, že bude v příštích letech špičkovým hráčem. Už v FM21 má vynikající vlastnosti, umocněné ještě jeho špičkovými fyzickými schopnostmi. Po svém rekordním přestupu má FM22 pouze zvýraznit jeho atributy a rozhodně může být jedním z nejrychlejších křídelních hráčů ve hře.

4. Louis D'Arrigo

Louis D'Arrigo je australský střední záložník, který hraje v A-League za Adelaide United. D'Arrigo je mládežnickým reprezentantem Austrálie a očekává se, že v budoucnu bude pro tuto zemi špičkovým hráčem. Přestože má již ve FM21 ohromující atributy, tak D'Arrigo by mohl ve FM22 získat ještě lepší atributy, což z něj dělá dobrou vyhlídku pro mnoho manažerů.

5. Maxim Mukhim

Maxim Mukhin je ruským fotbalistou, který hraje jako střední záložník za CSKA Moskva. Je již "ostříleným" ruským reprezentantem a byl i součástí týmu, který reprezentoval Rusko na nedávno skončeném EURU. Mukhin je obecně dost podceňovaný v FM21 a jeho atributy by mohly v příštím pokračování hry pořádně posílit.

6. Karim Adeyemi

Karim Adeyemi
Karim Adeyemi

Karim Adeyemi je německým fotbalistou, který hraje jako útočník/křídlo za RB Salzburg v rakouské Bundeslize. Adeyemi byl součástí mládežnického systému Bayernu, ale s klubem se rozešel, než se nakonec připojil k Salcburku v roce 2018. Nedávno si připsal reprezentační a při svém debutu dokonce skóroval. Sezónu 2021-2022 také zahájil velkolepým způsobem se spoustou branek v několika úvodních zápasech. Adeyemi je jedním z největších talentů ve FM21 a mohl by se v FM22 ještě zlepšit, což by z něj mohlo udělat jednoho z nejlepších mladých hráčů ve hře.

7. Arnau Martinez

Arnau Martinez je španělským fotbalistou, který hraje za Gironu jako střední obránce ve španělské La Lize. Arnau Martinez je produktem slavné akademie La Masia. V Gironě je od roku 2018. Martinez je nejmladším střelcem v historii Gironského klubu. Přestože má v FM21 ohromující atributy, tak Martinez by měl získat vylepšené atributy i v ročníku 2022.

8. Kaio Jorge

Kaio Jorge
Kaio Jorge

Kaio Jorge je brazilským fotbalistou, který hraje jako útočník za Juventus v Serii A. Jorge prošel akademií Santosu a stal se 6. nejmladším hráčem, který kdy za klub hrál. Poté, co Jorge zapůsobil na několik evropských klubů, se nakonec v roce 2021 upsal Juventusu. Ačkoli jsou jeho vlastnosti v FM21 dobře zaoblené a slušné, očekává se od něj přesto dobré posílení jeho atributů v FM22.

9. Maarten Vandevoordt

Maarten Vandevoordt
Maarten Vandevoordt

Vandevoordt je belgickým fotbalistou, který nastupuje jako brankář za KRC Genk v belgické lize. Vandevoordt je vůbec nejmladším brankářem, který hrál v Lize mistrů UEFA. V FM21 se z Vandevoordta stává jeden z nejlepších brankářů, je podobný Thibaut Courtoisovi. Jeho výkony v roce 2021 a rostoucí popularita v FM21 by mu měli přinést navýšení atributů v FM22 a mohl by být nejlepším mladým brankářem ve hře vůbec.

10. Octavian Popescu

Octavian Popescu
Octavian Popescu

Octavian Popescu je rumunským fotbalistou, který hraje jako křídlo za FSCB v rumunské lize. Popescu je v současné době považován za největší talent rumunského fotbalu, někteří odborníci jdou tak daleko, že ho srovnávají s ikonou Gheorghe Hagim. Popescu byl nedávno součástí rumunského olympijského fotbalového týmu. Popescu má v FM21 slušné atributy, které by se v FM22 mohly výrazně zlepšit, a pro mnoho manažerů by mohl být jasnou volbou na křídelní post.

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek úterního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz