FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 6 | F-mko.cz

30.09.2021
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022  Část 6  F-mko.cz
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 Část 6 F-mko.cz

Pěkný den, pokračujeme v našich předchozích článcích a podíváme se na seznam dalších 10 potenciálních zázračných talentů pro Football Manager 2022, které by mohly být přidanou hodnotou pro Vaše mančafty.

V tomto krátkém článku opět zamíříme mezi mladé talenty podíváme na potenciálních 100 nejlepších zázračných dětí v FM 22. Pokračujeme částí 6 z 10.

1. Ziga Laci

Ziga Laci je slovinským fotbalistou, který hraje na postu obránce za AEK Atény v řecké lize. Laci byl ve Slovinsku pravidelným reprezentatnem v několika juniorských výběrech a očekává se, že brzy "nakoukne" i do seniorského reprezentačního týmu. Jeho statistiky v FM21 jsou docela slabé, ale díky své rostoucí popularitě ve slovinském a řeckém fotbale by však mohlo v FM22 dojít výraznému navýšení jeho atributů.

2. Luka Sucic

Luka Sucic je chorvatským fotbalistou, který hraje jako záložník za RB Salzburg v rakouské Bundeslize. Přestože je Sucic způsobilý reprezentovat jak Rakousko, tak Bosnu, rozhodl se nakonec reprezentovat Chorvatsko. Po odchodu Szoboslaie se Sucic stal pravidelným hráčem prvního tým. Sucic se v FM21 vyvinul ve slušného fotbalistu, ale jeho větší hrací čas a zlepšené výkony mají zvýšit jeho vlastnosti, také v FM22.

3. Oliver Rose-Villadsen

Oliver Villadsen je dánským fotbalistou, který hraje jako křídlo za FC Nordsjælland v dánské superlize. Villadsen je v Nordsjællandu od roku 2010. Jeho reprezentační debut mezi dospělými přišel loni, tedy v roce 2021. Byl také pravidelným reprezentantem několika juniorských výběrů za Dánsko. Díky většímu hernímu prostoru a výkonům v roce 2021 bude Villadsen, stejně jako někteří další na seznamu, nastaven tak, aby v FM22 byly posíleny jeho atributy.

4. Gaston Avila

Gaston Avila je argentinským středním obráncem, který hraje v argentinské lize za Rosaria Central (hostuje z Boca). Avila již má slušné a dobře zaoblené statistiky ve FM21, které by se mohly zlepšit v FM22 po jeho zlepšených výkonech a navýšení hracího času v roce 2021.

5. Jamal Musiala

Jamal Musiala je německým fotbalistou, který hraje jako útočný záložník/útočník za Bayern Mnichov v německé Bundeslize. Přestože měl Musiala možnost reprezentovat Anglii, rozhodl se nakonec reprezentovat Německo. Musiala je vůbec nejmladším hráčem, který kdy hrál a skóroval za Bayern Mnichov v Bundeslize. Poté, co reprezentoval Německo na nedávno skončeném EURU2020, se Musiala stal nejmladším německým fotbalistou, který hrál na finálovém turnaji EURA. Musiala byl již populární v FM21, ale po dobrém roce 2021 by mohl být ještě mnohem lepším hráčem v FM22.

6. Ilaix Moriba

Ilaix Moriba je španělský záložník, který hraje za RB Leipzig v německé Bundeslize. Moriba je produktem slavné akademie La Masia a je pátým nejmladším hráčem, který kdy skóroval za Barcelonu v La Lize. Moriba je obecně považován za hráče s největším talentem a několik evropských klubů se ho čas od času pokusilo již získat. Moriba se stává jedním z nejlepších záložníků v FM21. Po přestupu do nového klubu by si Moriba jistě získal větší herní prostor a stal se tak ještě lepším hráčem v FM22.

7. Adam Hlozek

Adam Hložek je českým fotbalistou, který hraje jako útočník/křídlo za Spartu Praha v České lize. Hložek již má za sebou svůj seniorský debut za Český seniorský národní tým a očekává se, že v budoucnu bude hrát pro tuto zemi důležitou roli. Hložek měl dobrou sezónu 2020-2021, když vyhrál zlatou kopačku (nejlepší střelec soutěže), přestože téměř 4 měsíce chyběl kvůli zraněním. Měl také vynikající start do aktuální sezóny, což by mohlo znamenat jen to, že můžeme očekávat dobrou podporu atributů v FM22.

8. Anouar El Hadj

Anouar El Hadj je belgickým fotbalistou, který hraje jako útočný záložník/útočník za Anderlecht v belgické lize. El Hadj byl pravidelným reprezentantem Belgie v několika juniorských výběrech a je považován za jeden z největších talentů, kteří v současné době v Belgii jsou. Jeho atributy FM21 jsou na začátek docela dobré a ve většině případů se také vypracoval v dobrého fotbalistu. S nárůstem reputace, herního času a zájmem několika větších klubů v Evropě mohl Ed Hadj získat dobré navýšení svých atributů v FM22.

9. Eduardo Camavinga

Eduardo Camavinga je francouzským fotbalistou, který hraje ve středu pole za Real Madrid v La Lize. Camavinga je považován za jeden z největších francouzských talentů, jaké kdy vůbec byly vyprodukovány. Camavinga je nejmladším hráčem, který kdy hrál za Rennes, a je také nejmladším hráčem za posledních 100 let, který kdy hrál a dokázal skórovat za Francii. Camavinga, již populární jméno ve světě FM a po přestupu do Realu Madrid v FM22 bude určitě ještě mnohem lepším hráčem.

10. Mathias Martinelli

Matheus Martinelli je brazilským fotbalistou, který hraje jako záložník za Fluminense v brazilské lize. Přezdívá se mu "Xavinelli", Martinelliho tvůrčí schopnosti vzbudily velký zájem špičkových evropských klubů. Zajímají se o něj takové velkokluby jako: Arsenal a Manchester United. Jeho zvýšená reputace z něj udělá oblíbenou volbu v FM22 a může vést k tomu, že získá posílení atributů.

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz