FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 8 | F-mko.cz

12.10.2021

Pěkný den, pokračujeme v našich předchozích článcích a podíváme se na seznam dalších 10 potenciálních zázračných talentů pro Football Manager 2022, které by mohly být přidanou hodnotou pro Vaše mančafty.

V tomto krátkém článku opět zamíříme mezi mladé talenty podíváme na potenciálních 100 nejlepších zázračných dětí v FM 22. Pokračujeme částí 8 z 10.

1. Adam Stejskal

Adam Stejskal je českým fotbalistou, který hraje na postu brankáře za Liefering v rakouské 2. nejvyšší ligové soutěži. Na základě některých jeho působivých výkonů v roce 2021 by mohl Stejskal zaznamenat dobrý nárůst svých atributů v FM22. Talenti na postů gólmanů se obvykle hůře hledají a Stejskal, může být právě ideálním kandidátem pro vyplnění této kategorie v FM22.

2. Julian Aude

Julian Aude je argentinským talentem, hraje na pozici levého krajního obránce za Lanuse v argentinské lize. Aude byl součástí argentinského týmu, který vyhrál jihoamerické mistrovství U-17 2019. Poté, co ho v roce 2020 postihla nějaká zranění, je Aude po slušných výkonech v roce 2021 zpět v hledáčku několika klubů. S potenciálním posílením svých atributů by Aude mohl být ve Football Manageru 2022 velmi zajímavou alternativou na postu krajního obránce.

3. Jakub Kaminski

Jakub Kaminski je polským talentem, který hraje jako křídelní hráč za Lech Poznaň v polské nejvyšší soutěži. Kaminskiho potenciál je v Polsku velmi dobře známý a nedávno dokonce zažil svůj debut i v Polském národním týmu. Také reprezentoval Polsko v juniorských výběrech. Kaminski je všestranným křídelním hráčem, který může hrát na levém i pravém křídle. Zvýšení jeho reputace v kombinaci s konzistentnějšími výkony v roce 2021 by mohlo znamenat navýšení jeho schopností v FM2022.

4. Stefan Baiaram

Stefan Baiaram je rumunským fotbalistou, který hraje na pozici křídla za Craiovu v nevjyšší rumunské fotbalové soutěži. Bairam je univerzálním křídlem schopným hrát na levé nebo pravé straně hřiště. Je mládežnickým reprezentantem Rumunska a na základě jeho působivých výkonů v roce 2021 zaznamená v FM 22 zvýšení svých atributů.

5. Christos Tzolis

Christos Tzolis je mladým řeckým fotbalistou, který hraje jako útočník za Norwich v anglické Premier League. Tzolis je řeckým reprezentantem, který se nedávno přestěhoval do Norwiche z PAOKU. Tzolis měl působivý debut, když v pohárovém zápase EFL proti Bournemouthu dokázal vstřelit 2 góly a za svůj výkon obdržel cenu za hráče zápasu. Očekává se, že Tzolis bude oblíbenou volbou pro manažery v FM22 a jeho všestrannost by mohla usnadnit jeho začlenění do více formací.

6. Alan Velasco

Alan Velasco je argentinským fotbalistou, který hraje jako útočný záložník/křídlo za Independiente v argentinské lize. Velasco se vypracoval v solidního hráče ve většině případů FM21 a se zvýšením reputace v posledních měsících by mohl být velmi oblíbeným členem v FM22. Několik evropských klubů sleduje vývoj Velasca a brzy by se mohl přesunout do evropského fotbalu a nějakého většího evropského klubu.

7. Tiago Tomas

Tiago Tomas je portugalským fotbalistou, který hraje jako útočník Sporting Lisabon v portugalské nejvyšší soutěži. Tomas je klasickým útočníkem a v FM se již vypracoval v solidního hráče. Tomas by mohl být oblíbenou volbou pro mnoho klubů v FM2022.

8. Leonidas Stergiou

Leonidas Stergiou je švýcarským fotbalistou, který hraje jako střední obránce za St. Gallen ve švýcarské lize. Již nyní se jedná o jednoho z populárních obránců, Stergiou, na základě některých působivých výkonů v roce 2021 by mohl ve Football Manager 2022 zaznamenat značný nárůst atributů. Stergiou je v současné době mládežnickým reprezentantem Švýcarska a je také způsobilý reprezentovat Řecko na mezinárodní úrovni.

9. Lucas Calegari

Lucas Calegari je mladým brazilským fotbalistou, který hraje na pozici pravý bek za Fluminense v nejvyšší brazilské soutěži. Calegari měl v FM21 dobré statistiky a v FM22 by mohl být ještě populárnějším hráčem. Proslýchá se o jeho možném přesunu do Fiorentiny a je také v hledáčku několika dalších evropských klubů.

10. Nuno Mendes

Nuno Mendes
Nuno Mendes

Nuno Mendes je portugalským fotbalistou, který hraje na pozici levého beka, který hraje za PSG v Ligue 1. V současné době je v PSG na hostování ze Sportingu Lisabon a také je portugalským reprezentantem. Je považován za jeden z největších talentů na pozici levého beka v kopané opbecně, Mendes byl již oblíbencem několika manažerů v FM21. Jeho růst a výkonů v roce 2021 bude znamenat posílení Mendesových schopností v FM22 a může patřit k nejvyhledávanějším talentům.

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz