Které turecké týmy řídit ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

27.06.2022
Které turecké týmy řídit ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz
Které turecké týmy řídit ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

Zde je seznam čtyř tureckých týmů, které byste měli zkusit řídit ve Football Manageru 2022. Zkuste dominovat nad třemi velkými istanbulskými giganty.

Turecké superlize dominuje velká istanbulská trojka, která získala 57 z 62 titulů: Galatasaray (22), Fenerbahçe (19) a Besiktas (16). Pokusit se vymanit z moci istanbulských gigantů bude určitou výzvou. Tento seznam Vám poskytne několik zajímavých námětů a nápadů.

Trabzonspor

Trabzonspor
Trabzonspor

Trabzonspor je nejúspěšnějším tureckým klubem sídlícím mimo Istanbul. Mají opravdu zajímavý kádr se zkušenými hráči jako například Marek Hamšík, Gervinho, nebo Bruno Peres. Neméně důležitý je hvězdný brankář Uğurcan Çakır, který poskytuje velmi pevný základ vzadu. Udržet si ho bude klíčem k úspěchu celého Trabzonsporu.

Problémem je, že Trabzonspor má velmi napjatý finanční rozpočet. Prodej některých hvězd může být nutností. Současný kádr je rozhodně schopen bojovat o titul s již zmiňovanou "velkou trojkou". Od posledního zisku titulu však uplynulo téměř 40 let. Budete schopni tuto dlouhou sérii přerušit právě Vy?

İstanbul Başakşehir

İstanbul Başakşehir
İstanbul Başakşehir

V posledních sezónách usiluje o turecký titul také nový uchazeč. Poté, co dvakrát skončil na druhém místě, se İstanbulu Başakşehir podařilo v roce 2020 získat svůj první titul. Dokonce porazili Manchester United a poprvé v historii si zahráli i Ligu mistrů. Başakşehir se stává v Turecku skutečně silným týmem, s kterým je třeba určitě počítat.

Nacer Chadli a Deniz Türüç jsou na obou křídlech velmi kreativní. V brance je solidní volbou Volkan Babacan, který byl dlouho tureckou jedničkou. Lucas Lima a Edin Visca jsou tahouny týmu. Podaří se Vám tedy udržet İstanbul Başakşehir na špici tabulky?

Adana Demirspor

Adana Demirspor
Adana Demirspor

Mario Balotelli. Je třeba říkat víc?

Nedávno postoupivší Adana Demirspor má tým plný vynikajících hráčů, mezi ně patří například Gokhan Inler, Matias Vargas, Younes Belhanda, Britt Assombalonga a nejzajímavější je samozřejmě Mario Balotelli.

V reálném fotbalovém světě Adana Demirspor zažíil skvělou první sezónu v Super League pod vedením Vincenza Montelly. Předpokládá se, že skončí někde okolo středu tabulky, v sezóně následující. Dokážete Adanu Demirspor dovést výše do horních pater tabulky, nebo ještě výše?

Altinordu

Altinordu
Altinordu

Altinordu je nesmírně zajímavý klub po vzoru Chivasu (pouze mexičtí hráči) a Athletic Clubu (pouze baskičtí hráči), protože má v kádru pouze turecké hráče. Altinordu, který hraje druhou tureckou ligu, má historicky omezení, kdy za klub mohou hrát pouze domácí hráči ve věku od 18 do 25 let. To znamená, že budete nuceni využívat a rozvíjet klubový mládežnický systém, abyste vytvořili následně talentovaný mladý první tým. V klubu se už podařilo vychovat takové hráče jako: Cengiz Ünder, nebo Çağlar Söyüncü.

Altinordu již má vynikající tréninkové a mládežnické zázemí, takže by Vám to mělo pomoci v boji o postup do Superligy a případně i v zápasech proti trojlístku Galatasarayi, Besiktas a Fenerbahce. Vaším cílem by mělo být pokusit se stát teprve šestým tureckým týmem, který dokáže získat ligový titul.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz