Nejlepší a nejlevnější Wonderkids pro FM22 | F-mko.cz

28.01.2022
V dnešním článku o Football Manageru 2022 Vám chceme představit několik levných zázračných hráčů (Wonderkids).
V dnešním článku o Football Manageru 2022 Vám chceme představit několik levných zázračných hráčů (Wonderkids).

V dnešním článku o Football Manageru 2022 Vám chceme představit několik levných zázračných hráčů (Wonderkids).

Football Manager 2022 nabízí nejmodernější zážitek pro všechny manažery, kteří chtějí vybudovat něco výjimečného. S tolika funkcemi a hráči však může být těžké najít tu správnou nabídku.

V tomto článku Vám představíme několik "zázračných talentů (Wonderkids)", které můžete podepsat za mnohem méně peněz, než jste možná na první pohled očekávali. Takže, pojďme se nyní už podívat na tyto mladé zázračné talenty, o kterých jste mohli slyšet v reálném životě a které si jendnoduše můžete dovolit koupit?

Goncalo Esteves, RB

Goncalo Esteves, RB
Goncalo Esteves, RB

Portugalská "hvězdička" Goncalo Esteves, který v současné době hraje za Sporting, by mohl být snadno přesvědčen k přestupu do zahraničí. Hráč má obrovský talent v kombinaci s vynikající přirozenou rychlostí a technikou. Jelikož, je tak mladý, budete možná muset zapracovat na jeho agresivnějším pojetí a čtení hry, ale naopak získáte skutečně příkladný mladý talent, kolem kterého budete moci dlouho budovat svůj tým.

Dario Essugo, DM

Dario Essugo, DM
Dario Essugo, DM

Dobrého záložníka není vůbec snadné najít, ale v šestnáctiletém Portugalci Essugovi by mohla být skutečná hvězda. Na začátku bude k dispozici za přibližně 2 miliony liber, takže jeho koupě a čas věnovaný jeho vývoji se mohou v budoucnu ukázat jako velmi dobře investované peníze.

Essugo je na svůj věk velmi vyrovnaný a má také odpovídající technické vlastnosti. Pokud se zaměříte na zdokonalení těchto dovedností a zároveň zlepšíte jeho odolnost, můžete mít v rukou jednoho z nejnadanějších defenzivních záložníků na světě. Rozhodně se jedná o mladou hvězdu, kterou je třeba bedlivě sledovat.

Aziz Outtara, Universál

Pokud chcete hráče, který může stejně dobře hrát na pozici středního obránce, jako na pozici středního záložníka, pak byste se měli podívat na tuto velmi zajímavou mladou africkou hvězdičku. Outtara v současné době hraje ve švédském Hammarby, ale s výškou téměř 2 m je impozantní postavou s přirozenými schopnostmi a nechybí mu ani energie.

I když by bylo třeba zapracovat na jeho klidu a touze "vletět" do soubojů, těžko by se dalo popřít, že Outtara není jedním z nejzajímavějších mladých hráčů, kteří se na švédské fotbalové scéně za nějakou dobu prosadili.

Fabricio Diaz, CM

Fabricio Diaz, CM
Fabricio Diaz, CM

Uruguayci jsou proslulí tím, že jsou velmi sportovním národem a mladý Fabrizio Diaz by mohl toto pouze potvrdit. Tento "mladík" má obrovský potenciál a je překvapivě dobrým tvůrcem hry. Mohl by plnit roli Mezzaly a z pravé, či levé strany hřiště by mohl snadno střílet góly, vhazovat, rozdávat přihrávky apod.

Jeho přirozené schopnosti v kombinaci s dobrou střelbou z dálky znamenají, že by se Diaz, přes všechny své psychické limity na tak mladého hráče, mohl snadno vypracovat v mnohem komplexnějšího hráče, pokud mu tedy poskytnutý potřebný čas.

David de la Vibora, LB

David de la Vibora, LB
David de la Vibora, LB

Pokud si chcete koupit jednoho z nejzajímavějších mladých obránců světového fotbalu za pouhých 400 tisíc liber, můžete. Problém bude přesvědčit ho, aby opustil Real Madrid a začal jinde. Pokud se Vám však podaří tento obchod uskutečnit, získáte v tomto mladém hráči jednoho z nejzajímavějších mladých obránců na světě.

Přestože je mu teprve 18 let, může se stát, že nákup De la Vibory bude jedním z nejchytřejších rozhodnutí, které jste udělal, pokud se Vám ho tedy podaří přimět k odchodu z Realu Madrid.

Chuki, AMC

Mladý kreativní tvůrce hry Chuki si udělal jméno v Realu Valladolid a mohl by být koupen za pouhé 3-4 miliony liber. Chuki je hráčem, který si získává velkou pozornost vzhledem k tomu, že je mu teprve 17 let a už nyní dělá velký dojem ve španělském klubu.

Valladolid je obecně považován za domov několika mladých velkých talentů, ale ze všech mladých hráčů, které má, je pravděpodobně Chuki tím nejzajímavějším. Je to hráč, který by se hodil do akademie každého špičkového týmu.

Burak Ince, AMC

Burak Ince, AMC
Burak Ince, AMC

Pokud chcete koupit šikovného a kreativního mladého tvůrce hry, pak byste se měli zaměřit na Buraka Inceho. Zdá se, že tento mladý turek má všechny technické atributy, které by si člověk při koupi zázračného hráče přál. Je to "náročný" hráč, se kterým budete možná muset pracovat, abyste mu pomohli se usadit, ale přesto má všechny schopnosti, které u moderního hráče na postu "desítky" potřebujete.

Vzhledem k jeho schopnostem bude těžké ho získat, na začátku byste ho mohli angažovat za přibližně 1-2 miliony liber.

Brian Oddei, CF

Brian Oddei, CF
Brian Oddei, CF

Pokud chcete hráče, který si hravě poradí na křídle nebo vepředu, pak se zaměřte na Briana Oddeie ze Sassuola. Oddei, který by měl být k dispozici za přibližně 5 milionů liber, může být pro někoho "drahým" podpisem, ale věřte, že se velmi rychle ukáže, že za ty peníze stojí.

Oddeo je mnohými považován za hvězdu ghanského fotbalu, a proto byste do něj měli investovat jako do Vaší dlouhodobé investice. Nyní je sice ještě takový "syrový", ale při troše práce s ním na tréninkovém hřišti se Vám tento obchod ukáže jako dobře vynaložená investice.

Rauf Salifu, CF

Další mladý středopolař, kterého byste mohli koupit za relativně malý poplatek, Salifu, vypadá jako ideální zázračné dítě pro každý tým. Hráč momentálně hraje v týmu Accra Lions, takže byste ho měli být schopni získat za zlomek hodnoty, na kterou postupem jeho hodnota stoupne.

Má skvělý přirozený pohyb a je také přirozeným zakončovatelem, takže byste Salifu pravděpodobně mohli rychle zařadit do své základní jedenáctky. Je mu teprve 19 let, je ještě nezralý a potřebuje se vyvíjet, ale pro Váš tým by mohl být opět skvělou dlouhodobou investicí.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, Děkujeme, Ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop s fotbalovým oblečením eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz