Nejlepší brankáři k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz

31.03.2022
Nejlepší brankáři k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz
Nejlepší brankáři k podpisu po zimní aktualizaci v FM22| F-mko.cz

Zimní aktualizace Football Manager 2022 byla vydána a v databázi máme několik úžasných změn. Abychom Vám pomohli, sestavili jsme seznam podle nás nejlepších brankářů v tomto novém vydání databáze FM22. Jaké nejlepší brankáře byste tedy mohli podepsat?

Trápí Vás gólmanský post? Tak se pojďme společně podívat, na koho byste se měli zaměřit, pokud chcete proměnit svůj tým a splnit tak sny a přání svých fanoušků?

Dominik Livakovic - Dinamo Záhřeb

Dominik Livakovic - Dinamo Záhřeb
Dominik Livakovic - Dinamo Záhřeb

Pokud hledáte brankáře, který je v dobrém věku a je více než schopný, pak se určitě podívejte na Dominika Livakoviče. Chorvatský reprezentační gólman má schopnosti stát se brankářem na úrovni světové třídy. Má vynikající potenciál, skvěle si počíná a umí také skvěle reagovat.

Bude dobrou volbou pro všechny týmy, které hledají mladšího brankáře. Měl by být cenově dostupný pro téměř každý klub v Premier League. Dinamo však rádo smlouvá, takže byste za tohoto Chorvata mohli zaplatit pěkný balík. Jde o národní jedničku a vynikajícího univerzála, takže byste udělali velkou chybu, kdybyste tuto šanci ignorovali. Podepište ho dřív, než Váš tým předběhne někdo jiný!

Predrag Rajkovic - Reims

Predrag Rajkovic - Reims
Predrag Rajkovic - Reims

Predrag Rajković, který je v FM "stálicí", stále působí v Remeši, která se pohybuje uprostřed ligové tabulky v Ligue 1. Neměli byste mít problém s jeho získáním, protože tento vysoce postavený brankář by měl být připraven z klubu odejít. Je dosažitelný téměř pro každý klub v evropských soutěžích, i když ty v menších ligách, jakými jsou například Skotsko, či Řecko, by mohly mít opravdu co dělat, aby ho nakonec přesvědčily.

Rajkovič je vynikající proti střelám, neboť má skvělé reflexy a proto se vyplatí ho rozhodně sledovat. Má vynikající všestranné schopnosti a nechybí mu potenciál, takže by z něj v příštích letech mohl snadno vyrůst ještě lepší brankář. Rozhodně je to brankář pro jakýkoli tým střední až evropské úrovně v pěti nejlepších ligách.

OIiver Dovin - Hammarby

Pokud byste raději podepsali mladého brankáře, kterého můžete časem zabudovat do prvního týmu, pak se určitě podívejte do Hammarby. Švédský gigant zažívá v posledních letech skvělý klubový růst, což se odráží v množství mladých hráčů, kteří se v něm také prosazují. V devatenácti letech bude Dovin, který se narodil v Londýně, skvělou volbou pro každý klub, který by do něj chtěl investovat.

Je to gólman s vynikajícími reflexy a je velmi vysoký. I jemu je teprve 19 let, takže se může dále zlepšovat a v příštích letech předvádět ještě lepší výkony. Vzhledem k tomu, že hraje ve Švédsku, měl by být dosažitelný pro většinu klubů a jako brankář by byl vhodný téměř pro každý klub mimo elitu. Rozhodně je to hráč, na kterého byste se měli zaměřit, pokud se nacházíte mimo pět nejlepších lig a chcete získat zajímavý mladý brankářský talent.

Yann Sommer - Borussia Monchengladbach

Yann Sommer - Borussia Monchengladbach
Yann Sommer - Borussia Monchengladbach

Pokud je Vaším cílem získat brankáře s bohatými zkušenostmi, pak by měla být na Vašem seznamu nejvýše postavená tato švýcarská brankářská 1, Yann Sommer. V této fázi už je to sice veterán, ale stále patří mezi tři nejlepší brankáře v Německu a snadno se bude hodit do jakéhokoli klubu. Pokud máte tým, který bojuje o Ligu mistrů, pak Vám Sommer dodá důležité zkušenosti. Možná budete mít štěstí, že bude po dvou, nebo třech sezónách stále na vrcholu, ale uvidíte sami.

Caoimhin Kelleher - Liverpool

Caoimhin Kelleher - Liverpool
Caoimhin Kelleher - Liverpool

Tento hrdina Ligového poháru by mohl být skvělou posilou pro každý klub, který hledá nového brankáře, na němž by mohl dále stavět. Kelleher je dostatečně mladý na to, aby se mohl dále rozvíjet a má vše, co by si člověk u nového brankáře přál. Pokud se Vám podaří Liverpool přesvědčit dostatečně vysokou nabídkou - v první sezóně by mohl být zapůjčen - mohli byste tak získat prvotřídního gólmana, který je mnohem lepší, než naznačuje jeho věk a profil.

Jedná se tedy o gólmana s vynikajícími reflexy a dobrým dosahem, který by byl dobrou volbou na pozici brankáře. Zpočátku se Vám sice může zdát, že je těžké se s ním dohodnout, ale není důvod, proč byste se měli vzdávat. Kelleher Vás bude stát více, než by odpovídalo jeho pravděpodobným současným schopnostem, ale jedná se o dlouhodobou investici, kterou stojí za to vyzkoušet.

Weverton - Palmeiras

Weverton - Palmeiras
Weverton - Palmeiras

Vzhledem k aktuálnímu stavu brazilského fotbalu z hlediska financí, je dobrým nápadem získat Wevertona, jakožto zkušeného hráče. Jedná se o skvělého brankáře s obrovskými vůdčími schopnostmi a byl by dobrou volbou pro téměř každý klub v Evropě. Jeho zkušenosti, znamenají, že kupujete dobře hodnoceného "veterána," který bude mít co nabídnout každému týmu, za který bude hrát.

Rozhodně je to někdo, koho Vám doporučíme za dobrou cenu. Jeho věk a skutečnost, že hraje v Brazílii, znamená, že by mohl být cenově dostupnější variantou, než některá zde zmiňovaná jména. Rozhodně je to ale někdo, koho byste měli sledovat, pokud chcete zkušeného gólmana, o kterém víte, že mu můžete věřit, pokud k Vám přijde, tak si můžete být jistí, že odvede pro Váš tým kus dobré práce.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

https://www.f-mko.cz/
https://www.f-mko.cz/
Hodnocení obchodu na Zboží.cz