Nejlepší mladí nadějní útočníci ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

09.01.2022
Nejlepší mladí nadějní útočníci ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz
Nejlepší mladí nadějní útočníci ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

Pěkný víkend Vážení, máte problémy se střílením branek? Dnes se podíváme na mladé nadějné útočníky do budoucnosti ve Football Manageru 2022.

Pro každého, kdo se snaží sestavit tým ve hře Football Manager 2022, platí staré přísloví: jste tak dobří, jak dobrý je váš nejhorší hráč. Snažíte se najít nejlepší hráče, které byste mohli přivést, abyste svůj tým posílili? Pak se podívejte na tento seznam. V něm rozebereme nadějné mladé útočníky. Vybírejte je však rychle, protože tito hráči patří k útočníkům, kteří budou pravděpodobně velmi rychle koupení.

Sebastiano Esposito - Internazionale

Sebastiano Esposito - Internazionale
Sebastiano Esposito - Internazionale

Zdá se, že mladík z Interu se v příštích letech prosadí jako útočník v prvním týmu. V pouhých 19 letech má všechny předpoklady k tomu, aby se totiž prosadil. Možná si ho budete muset nejprve půjčit na hostování, ale Inter má ve zvyku dávat mladým útočníkům šanci přestoupit, Sebastiano je vysoký, běhavý, všestranný útočník s vynikajícími statistikami a překvapivě je také velmi klidný, což je na jeho věk pozoruhodné.

Joao Pedro - Watford

Joao Pedro - Watford
Joao Pedro - Watford

Joao je mladý brazilský útočník s velkým potenciálem. Joao Pedro nezůstane ve Watfordu příliš dlouho. Přední kluby se ho budou snažit získat co nejdříve, protože bude chtít využít šancí na přestup, které obdrží. Watford má v rukách nyní skutečně mladý klenot, a pokud se Vám podaří předběhnout frontu nejlepších evropských klubů, kteří čekají na jeho podpis už v lednu 2022, pak budete mít v rukou budoucí hvězdu.

Fabio Silva - Wolves

Fabio Silva - Wolves
Fabio Silva - Wolves

Ačkoli portugalskému fotbalu často chybí klíčový útočník, mladý "zázračný hráč" Fabio Silva by to mohl vyřešit. Přestup do Wolves za obrovskou sumu však zatím nevyšel podle představ, a proto byste ho mohli získat na hostování, nebo ke koupi už v lednu 2022. Fabio Silva bude dobrou volbou téměř pro každý tým. Jedná se o univerzálního útočníka, umí zakončit jak levou, tak pravou a stejně pohotově i hlavou.

Benjamin Sesko - Red Bull Salzburg

Benjamin Sesko - Red Bull Salzburg
Benjamin Sesko - Red Bull Salzburg

Slovinský fotbal má mnoho zajímavých mladých hráčů, ale žádný z nich není tak zajímavý jako právě Benjamin Sesko. Tento útočník je ideálním hráčem pro každého, kdo hledá hráče, který dokáže propojit hru, střílet góly a podnikat "výpady" do pokutového území ze širokých pozic. Je to správný moderní útočník a byla by to jedna z nejrozumnějších investic, kterou byste mohli udělat, pokud tedy hledáte mladého nadějného útočníka.

Lucca Lorenzo - Pisa

Lucca Lorenzo - Pisa
Lucca Lorenzo - Pisa

Tento mladý útočník je v reálném fotbalovém životě spojován snad se všemi předními evropskými kluby a vypadá to, že se o něj v příštích letech bude ucházet téměř každý. Velmi pohyblivý mladý útočník svým stylem připomíná legendárního Lucu Toniho. Jeho všestranná hra je na tak mladého hráče nesmírně působivá. Možná však budete muset jednat rychle, abyste tohoto dvacetiletého hráče získali, protože většina klubů nejen z Itálie ho bude chtít získat od jeho aktuálního zaměstnavatele, druholigového italského klubu Pisy.

Joe Gelhardt - Leeds

Joe Gelhardt - Leeds
Joe Gelhardt - Leeds

Vaše hlavní naděje na získání tohoto hráče spočívá v tom, že mu Leeds nedává dostatek herního prostoru. Je pohyblivý, rychlý a agresivní. Mladý útočník Gelhardt je skvělou volbou pro každý tým v Anglii, který hledá mladého útočníka, na němž by mohl do budoucna stavět. Je dobrou univerzální volbou a může hrát i mimo post útočníka, takže je užitečný pro většinu klubů, které nechtějí hrát na hrotu se dvěma útočníky. Rozhodně je to hráč do budoucnosti a pro všechny týmy nejen z "nižších pater" tabulky Premier League, které bojují o přežití.

Matias Arezo - River Plate

Matias Arezo - River Plate
Matias Arezo - River Plate

Matias Arezo, který hraje momentálně v Uruguayi a jemuž také končí v roce 2022 smlouva, je pro každý tým, který hledá mladou hvězdu, na níž by mohl dále stavět, nepostradatelný. Má pozitivně výjimečnou pohyblivost, na osmnáctiletého mladíka dobře čte hru a umí střílet oběma nohama. Je také dobrou volbou pro ty, kteří hledají mladého hráče, který má potenciál růst jako součást útočné jedničky, protože Arezo nebude očekávat nějak extra velký herní prostor od prvního okamžiku, kdy do Vašeho klubu dorazí.

Layton Stewart - Liverpool

Layton Stewart - Liverpool
Layton Stewart - Liverpool

Liverpool již vyprodukoval mnoho skvělých mladých hráčů, ale má drahocenný dar na množství mladých útočníků, které vyprodukuje. Od dob Robbieho Fowlera, však žádný útočník z akademie nevyvolal takové nadšení jako právě Layton Stewart. Tento mladík umí střílet oběma nohama, dokáže si poradit s obráncem a snadno se dokáže odpoutat od stoperů a vytvářet tak šance pro sebe, nebo pro své spoluhráče. Jeho jediným skutečným negativem je nedostatek herního prostoru na profesionální úrovni; když si ho však půjčíte, bude úžasně "rozkvétat."

Karim Konate - ASEC Mimosas

Pokud chcete najít kvalitního mladého afrického útočníka, kolem kterého byste mohli stavět, pak je Konate nutností. Na začátku soutěže je k dispozici za velmi pěkné peníze a pokud se Vám ho podaří získat kvůli pravidlům o pracovním povolení, mohl by to být jednoduše úžasný tah, Jedná se o všestranného útočníka, který už má mnoho "zářezů" na svém kontě. Na nejvyšší úroveň bude poměrně "syrový", ale týmy mimo nejvyšší ligy by mu mohly dávat pravidelné porce minut ihned po jeho eventuálním příchodu do klubu.

Suphanat Mueanta - Buriram United

Mladý thajský útočník s obrovským potenciálem, kterého byste měli sledovat, protože patří mezi cenově nejdostupnější hráče na tomto seznamu. Vsaďte jednoduše na to, že z této části světa ještě žádný hráč se skutečným vysokým potenciálem nepocházel, ale tento mladý thajský útočník vypadá, že by konečně mohl prolomit tuto bariéru. Rozhodně je to jeden z těch, které byste měli sledovat, pokud máte chuť vyzkoušet hráče z unikátnějšího trhu. V ideálním případě se jedná o hráče budoucnosti, ale nižší ligy v Evropě by mu pravděpodobně mohly poskytnout herní čas od prvního dne, po jeho příchodu do klubu.

Zdroj: fmscout.com

Jinak Vám děkujeme za Vaši podporu, Děkujeme, Ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

https://www.f-mko.cz/
https://www.f-mko.cz/
Hodnocení obchodu na Zboží.cz