Nejlepší obránci ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

25.12.2021
Nejlepší obránci ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz
Nejlepší obránci ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

Pěkné svátky Vážení, dnes se podíváme na opačný konec hřiště, než posledně, ano správně, na nejlepší obránce ve Football Manageru 2022.

Snažíte se najít nejlepší hráče, které byste mohli přivést, abyste posílili svůj tým? Pak se tedy podívejte na tento seznam.Minule jsme se zaměřily na střílení branek, dnes se podíváme na opačný pól hřiště, ano na obránce.

V tomto článku si rozebereme nejlepší obránce ve FM22. Pokusíme se nabídnout spravedlivou kombinaci mezi dostupnými talenty a hráči, kteří by mohli odvést skvělou práci ve Vašich mančaftech, hned od prvního dne.

Kteří jsou tedy nejlepší obránci ve fotbalové simulaci Football Manager 2022?

Tanguy Nianzou - FC Bayern

Tanguy Nianzou - FC Bayern
Tanguy Nianzou - FC Bayern

Vaší reálnou nadějí na získání této mladé francouzské superstar bude hostování, nebo nedostatek odehraných zápasů u jeho aktuální zaměstnavatele. Tanguy je jedním z nejzajímavějších mladých obránců na světě. Tanguy Nianzou má vše, co si můžete přát. Bohatou směs rychlosti, technických schopností, chytrost a skvělou mentální osobnost, to vše z něj dělá hráče, kolem kterého byste mohli v příštích letech snadno stavět Váš tým.

Pravděpodobně opustí FCB až v roce 2022 a zamíří k jinému soupeři. Tanguy, by se však mohl stát součástí jakéhokoli elitního klubu.

Ilya Zabarnyi - Dynamo Kyiv

Ilya Zabarnyi - Dynamo Kyiv
Ilya Zabarnyi - Dynamo Kyiv

Pokud je Vaším hlavním cílem podepsat mladého středního obránce, na kterém byste mohli postavit tým, pak by mladý Zabarnyi neměl na Vašem seznamu chybět. Jedná se o působivého mladého obránce se skvělou všestrannou hrou, na jehož rozvoj byste se mohli snadno zaměřit hned od prvního dne poté, co ho angažujete.

Vzhledem k tomu, že je hráčem Dynama Kyjev a přestože, je mu teprve 18 let, má už nyní solidní herní praxi, můžete ho tedy bez obav nasadit už na začátku sezony.

Andrea Carboni - Cagliari

Andrea Carboni - Cagliari
Andrea Carboni - Cagliari

Žádný seznam nejlepších obránců by nebyl úplný bez Itala, že?

Andrea Carboni je skvělým příkladem nastupující generace mladých italských obránců. Je vysoký, silný, obratný s míčem, vynikající ve vzduchu a působivý při čtení hry. A co je nejlepší, je mu teprve 20 let. Aktuálně hraje za Cagliari, takže by měl být dosažitelný pro jakýkoli tým, ze Serie A bojující o Evropu (nebo jakýkoli jiný velký klub bojující o Evropu).

Morato - SL Benfica

Morato - SL Benfica
Morato - SL Benfica

Ve svých 20 letech, Morato možná nesklízí tak velká očekávání, jak by si někteří představovali. Je to však vynikající obránce a své schopnosti už prokázal ve velkém klubu, v Benfice. Přestože, budete muset sáhnout hluboko do kapsy, abyste si takového hráče mohli dovolit, bude jednoduše úžasnou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivou mladou defenzivní oporu.

Rozhodně je to hráč, kterého byste měli získat do svého týmu, pokud potřebujete trochu více síly, protože Morato přináší veškerou výšku a sílu, kterou střední obránce potřebuje, aby se mu dařilo v moderním fotbale.

Luke Thomas - Leicester City

Luke Thomas - Leicester City
Luke Thomas - Leicester City

Možná byste si nemysleli, že Leicester může po Benu Chilwellovi najít dalšího kvalitního levého obránce v tak mladém věku, ale je to tak. Každý klub, který chce hrát a bojovat o Ligu mistrů, by udělal dobře, kdyby si Thomase zařadil na svůj seznam.

Je to vynikající hráč, a přestože je v týmu do jisté míry zabydlený, mohl by být za správných okolností odlákán pryč. Pokud potřebujete vynikajícího univerzálního levého obránce, pak ho určitě zvažte.

Renan Lodi - Atletico Madrid

Renan Lodi - Atletico Madrid
Renan Lodi - Atletico Madrid

Z mnoha jihoamerických obránců, kteří v Evropě sklízejí nadšené ohlasy, patří Renan Lodi k těm nejzajímavějším. Má vynikající všestrannou hru a všechny fyzické atributy, které bychom si u moderního obránce nejvyšší třídy přáli.

Přestože, na jeho technické hře je třeba ještě zapracovat, není na Lodim nic, co by mělo špičkový klub odradit od toho, aby se o něj zajímal. Pokud se Vám tedy podaří přesvědčit Atletico k jeho prodeji, získáte doslova diamant.

Sergino Dest - FC Barcelona

Sergino Dest - FC Barcelona
Sergino Dest - FC Barcelona

Rodilý Nizozemec z USA je sice většině dobře známým, ale díky tomu, že se mu nepodařilo upevnit si svou pozici v týmu FCB, tak máte možnost ho získat. Přestože, na jeho defenzivní hře, je potřeba ještě hodně zapracovat, tak směrem dopředu může přispět mnohem více, než si myslíte a na závěr berte v potaz to, že je mu teprve 20 let.

Pokud si tedy nemůžete dovolit skutečně prvotřídního obránce na pravou stranu, jako je třeba Achraf Hakimi, pak byste se měli poohlédnout po někom, jako je právě Dest. Bude pro Vás jistě výbornou volbou.

Jeremie Frimpong - Bayer Leverkusen

Jeremie Frimpong - Bayer Leverkusen
Jeremie Frimpong - Bayer Leverkusen

Další nizozemský obránce Frimpong před svýcm příchodem do Německa vynikal v týmu Celtic Glasgow. V Bayeru se vypracoval, ale ne natolik, aby nebylo možné ho získat. Ačkoli byste za něj mohli zaplatit přibližně dvojnásobek toho, co za něj zaplatili Němci, mohli byste Frimponga - fantastického 20 letého atleta - mít ve svém týmu klidně ještě mnoho let.

Má všechny atributy, které se od moderního mladého obránce očekávají. Rozhodně je to někdo, kdo potřebuje formovat, ale stojí za to věnovat mu Váš čas.

Boubacar Kamara - Olympique Marseille

Boubacar Kamara - Olympique Marseille
Boubacar Kamara - Olympique Marseille

Na závěr ještě několik známých jmen: Boubacar Kamara je prvotřídní střední obránce, který by měl být v roce 2022 pravděpodobně k dispozici zdarma. Ačkoli se o něj budou ucházet všichni "velcí hráči", jeho včasný přesun v "chudém" přestupním období (v lednu 2022), by Vám mohl přinést jednoho z nejlepších mladých středních obránců na světě vůbec.

Rozhodně jde o hráče, za kterého by se vyplatilo rozbít bank a který by každému špičkovému klubu velmi dobře posloužil po mnoho let.

Kieran Tierney - Arsenal

Kieran Tierney - Arsenal
Kieran Tierney - Arsenal

Přestože Kieran Tierney už hraje za "velký klub" Arsenal, nemusí v severním Londýně zůstat navždy - a to můžete využít ve svůj prospěch. Je to naprosto úžasný moderní obránce, který dokáže zaskočit i na levé straně záložní trojice. Ve světovém fotbale je jen málo týmů, kterým by angažování tohoto skotského reprezentanta s železnou vůlí nepomohlo.

Ačkoli byste za něj museli zaplatit obrovský poplatek, zdá se, že by KT stál za každou vynaloženou korunu.

Zdroj: fmscout.com

Jinak Vám děkujeme za Vaši podporu, Děkujeme, Ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz