Nejlepší volní hráči k podpisu ve Football Manageru 22  | F-mko.cz

27.11.2021
Nejlepší volní hráči k podpisu v FM22 | F-mko.cz
Nejlepší volní hráči k podpisu v FM22 | F-mko.cz

Pěkný den, dnes Vám přinášíme článek ohledně nejlepších volných hráčů, které se vám vyplatí získat v F-mku 2022.

Náš výběr tří nejlepších volných hráčů, které můžete podepsat ve Football Manageru 2022.

Přestupy jsou jedním z nejzábavnějších aspektů hry Football Manager. V FM 22 musíte být mnohem pečlivější, pokud jde o finance, protože hra zohledňuje finanční potíže klubů způsobené pandemií. Podepisování volných hráčů může být skvělým způsobem, jak ušetřit finanční prostředky a vyřešit Vaše nedostatky ve Vašem týmu.

V databázi FM 2022 nechybí hráči, kterým v současné době končí smlouva. Přesto není snadné najít hráče, kteří budou pro Vaše týmy skutečnou přidanou hodnotu, protože většina volných hráčů je na pokraji "důchodu", nebo je příliš náchylná ke zraněním.

Pokud však budete trochu pátrat, můžete na trhu objevit několik skvostů. Zde vám představíme nejlepší volné hráče, které můžete podepsat ve hře Football Manager 2022.

Fernando

Fernandovi je "teprve" 29 let a jeho dny profesionálního fotbalisty ještě zdaleka nekončí. Tento defenzivní záložník je bez angažmá od loňského odchodu z čínského superligového klubu Beijing Guoan. Záložník disponuje působivou technikou a všeobecným přehledem. Jeho statistiky, to jen potvrzují. Lze ho tedy nasadit na různých pozicích napříč celou zálohou. Kromě atributů záložníka získáte podpisem Fernanda i skvělého střelce. Jeho statistika volných kopů je skvělá což z něj dělá cennou posilu pro případné využití i v těchto situacích.

Jack Wilshere

Jack Wilshere
Jack Wilshere

Jack Wilshere byl po své průlomové sezoně v Arsenalu tipován na další velkou hvězdu anglického fotbalu. Bohužel mu přetrvávající zranění zabránila zaplnit místo po Stevenu Gerrardovi, Franku Lampardovi a Paulu Scholesovi v sestavě Three Lions. Wilshere se sice nedočkal naplnění velkých očekávání, ale těžko si lze představit, že to ve svých 29 letech zabalí. Jeho kondice je vždy sázkou na jistotu, ale Wilshereovy herní statistiky jsou dostatečně přesvědčivé na to, aby si zasloužil místo ve Vašem týmu, pokud jste tedy ochotni podstoupit určité riziko.

Dani Alves

Dani Alves
Dani Alves

Dani Alves má na svém kontě 44 významných ocenění a právem si zaslouží místo v debatě o nejlepším pravém obránci všech dob. Osmatřicetiletý hráč se nedávno připojil k Barceloně, aby se znovu spojil se svým bývalým spoluhráčem Xavim, ale dobrou zprávou je, že ho stále můžete získat jako volného hráče. Jeho věk Vás možná zpočátku odradí, ale jakmile se podíváte na jeho statistiky, rychle zjistíte, že tento Brazilec toho ve Vašem týmu dokáže ještě hodně. Nezapomeňte, že tento hráč získal cenu pro nejužitečnějšího hráče Copa America, před 2 lety. Navíc má naději, že se dostane do brazilského týmu pro mistrovství světa 2022 v kopané.

Zdroj: fmscout.com

Jinak Vám děkujeme za Vaši podporu, Děkujeme, Ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz