Novinka | Dynamická časová osa manažera | Football Manager 2023CZ | F-mko.cz

05.10.2022
Novinka | Dynamická časová osa manažera | Football Manager 2023CZ | F-mko.cz
Novinka | Dynamická časová osa manažera | Football Manager 2023CZ | F-mko.cz

Dnes se podíváme blíže na další oficiálně oznámenou novinku.

Při většině forem zábavy čtete, sledujete nebo hrajete skutečný příběh, nebo příběh vytvořený někým jiným.

Ve fotbalové simulaci Football Manager vývojáři vždy chtěli, abyste si mohli vytvořit vlastní příběh. Sami si zvolíte, jak velký tento svět bude. Svět, ve kterém mnoho dalších postav plánuje svůj úspěch a též váš pád.

Ať už jste během mnoha sezón dovedli svůj tým z nižších ligových soutěží až k pohárové slávě, nebo jste právě odvrátili hrozící sestup ve své první sezóně, víme, jak důležité jsou pro vás tyto klíčové momenty ve fotbalové simulaci Football Manager.

Vývojáři také vědí, jak potěšující je mluvit o svých úspěších a sdílet je - koneckonců nesčetné příběhy o úspěších i útrapách v komunitě Football Manageru jsou tím, co dělá hru tak výjimečnou.

Před vydáním Football Manageru 2022 vývojářské studio hodně mluvilo o funkci, která vám usnadní oslavovat úspěchy, no a v tomto duchu studio pokračovalo a nakonec tuto novinku (dynamickou časovou osu manažera) již aplikovalo do přicházejícího Football Manageru 2023. Zjednodušeně řečeno, jedná se o nový způsob zobrazování a sledování úspěchů a milníků vaší kariéry/kariér pro každý vytvořený herní svět.

Na časové ose uvidíte soubor různých událostí během své kariéry - od vítězství v soutěži až třeba po nástup vašeho "vymodleného asistenta", a to v chronologickém pořadí.

Díky tomu, že byl vyvinutý vlastní systém událostí, který hodnotí každý okamžik podle jeho důležitosti. Zaznamenáno bylo též, kde se vám logicky naopak něco nepodařilo, protože je stejně důležité poučit se z věcí, které se nepodařily, stejně jako oslavovat velké momenty.

Fotbal je hra plná vzestupů a pádů - a tyto emoce jsou opravdu důležitou součástí toho, co dělá z F-mka takový unikát. Součástí funkce se stává více než 50 typů různých herních "událostí", takže dynamická časová osa manažera je stejně vhodná pro vás, stejně jako pro klub z jakékoliv nižší ligy, nebo elitního týmu.

Zdroj: footballmanager.com

Pěkný zbytek dne vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz