Soutěže s licencí UEFA budou ve Football Manageru 2023 | F-mko.cz

14.09.2022
Soutěže s licencí UEFA budou ve Football Manageru 2023 | F-mko.cz
Soutěže s licencí UEFA budou ve Football Manageru 2023 | F-mko.cz

Poprvé v historii herní série Football Manager budeme mít soutěže s licencí UEFA! Ve Football Manageru 2023 budou!

Při zápasech klubových soutěží UEFA budete mít opět větší pocit autenticity a to díky oficiální licenci od UEFY. Ať už se budete účastnit Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA, nebo Evropské konferenční ligy UEFA či Superpoháru UEFA, vstoupíte tedy do dosud nejrealističtějšího zážitku ze zápasu ve fotbalové simulaci FM23 (PC/Mac), FM23 Console (Xbox/PS5), FM23 Touch (Apple Arcade/Nintendo Switch™) a FM23 Mobile (iOS/Android).

Další informace o tom, jak nová licence klubových soutěží UEFA zlepší váš herní zážitek a také kompletní seznam poskytovatelů licencí, se kterými FM23 spolupracuje, zveřejníme již brzy.

Slova UEFA, CHAMPIONS LEAGUE, EUROPA LEAGUE, EUROPA CONFERENCE LEAGUE, SUPER CUP, logo UEFA a všechny značky související s Ligou mistrů UEFA, Evropskou ligou UEFA, Evropskou konferenční ligou UEFA a Superpohárem UEFA (mimo jiné včetně loga, designu, maskotů, produktů, trofejí a názvů) jsou vlastnictvím UEFA a jsou chráněny jako registrované ochranné známky, designy a/nebo autorská díla. Všechna práva jsou vyhrazena.

Kromě toho také nové letošní Football Manager 2023 přichází poprvé v historii na PS5.

Na závěr Vás chceme pochválit ,že již nyní kupujete v našem e-shopu v předprodeji Football Manager 2023 a nenecháváte nic náhodě na poslední chvilku.

Nezapomínejte též, že kromě těch, kteří již předobjednávky na FM2023 v našem e*shopu využily skončí členská konta dne 31.10.2022! Následně kdo bude chtít být členem i pro příští rok, bude tedy muset uhradit nový poplatek.

Cena je stejná (+100 Kč) jako loni takže za 2099 můžete být READY už nyní a my máme radost, že dnes 14tý zářijový den, již máme skoro první várku klíčů vyprodaných. Takže díky MOC za podporu, ĎAKUJEME CZ + SK komunito!

Zdroj: fmscout.com

Pěkný zbytek dne vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz