Ve stínu titánů - FM2022 | F-mko.cz

03.06.2022
Ve stínu titánů - FM2022 | F-mko.cz
Ve stínu titánů - FM2022 | F-mko.cz

Dokázete těchto 5 menších klubů v 5 evropských městech vyvést ze stínu jejich prestižnějších a větších sousedů.

1. Istanbulspor, Turecká první fotbalová liga

1. Istanbulspor, Turecká první fotbalová liga
1. Istanbulspor, Turecká první fotbalová liga

Istanbulspor sídlí ve městě, které se může pochlubit nejméně šesti  fotbalovými kluby v turecké Süper Lig. Po dlouhá desetiletí byl Istanbulspor čtvrtým nejslavnějším a nejrozvinutějším profesionálním fotbalovým klubem z Istanbulu, hned po Beşiktaşi, Galatasarayi a Fenerbahçe, ale díky postupu začínajících klubů. jako Başakşehir, Kasımpaşa nebo Fatih Karagümrük je nyní už sedmým největším klubem turecké metropole. Největším úspěchem Istanbulsporu je titul tureckého mistra, který získal v roce 1932. V sezóně 2004-05 sestoupil z turecké Süper Lig (Superligy) do TFF Ligy, kde ho také na začátku Vaší nové hry ve Football Manageru 2022, najdete. Úkol je zde poměrně obtížný; abyste se stali největším istanbulským klubem, budete muset nejprve postoupit do Super Lig a poté vybudovat tým schopný ukrást titul takovým klubům, jakými Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe a Başakşehir, jistě jsou. Tyto kluby také získaly tituly za posledních 11 let.

2. FC Veles Moscow, Ruská národní fotbalová liga

Díky skvělému názvu a logu by mělo být vytvoření největšího moskevského klubu Veles, zajímavou výzvou. Klub byl založen v roce 2016, vstoupil do amatérských soutěží a v sezoně 2017-18 získal licenci pro třetí nejvyšší ruskou profesionální fotbalovou ligu. V roce 2020 se Veles stal klubem Ruské fotbalové národní ligy a ve své úvodní sezóně ve druhé ruské fotbalové lize dokázal skončit na osmém místě. Aby se stal největším moskevským klubem, musí postoupit do Ruské Premier League, kde na něj čekají další městští rivalové CSKA, Dynamo, Lokomotiv Moskva a Spartak. Torpedo, pátý moskevský klub, bude na začátku hry Vaším  přímým soupeřem v boji o postup.

3. Sutton United F.C., Anglická 4 nejvyšší soutěž (League 2)

Sutton United F.C., Anglická 4 nejvyšší soutěž (League 2)
Sutton United F.C., Anglická 4 nejvyšší soutěž (League 2)

Londýn je pravděpodobně městem s největším počtem profesionálních fotbalových klubů v Evropě. Sutton United je nejnovějším klubem z hlavního města Spojeného království, který získal status fotbalové ligy League Two, když byl v sezóně 2020-21 korunován mistrem národní konference. Sutton hraje své domácí zápasy na Gander Green Lane v Suttonu, asi 10 mil jihojihozápadně od centra Londýna. Tato výzva bude pravděpodobně trvat několik sezón, ale vidět Sutton United v Premier League, jak soupeří s takovými kluby, jako Arsenal, Chelsea, Spurs,  nebo West Ham bude jistě nezapomenutelné. Podaří se Vám s tímto klubem postoupit a udržet v této nejlepší fotbalové soutěži v Evropě?

4. FC Viktoria 1889 Berlin, Německá 3 fotbalová liga

Zatímco v Berlíně sídlí dva bundesligové kluby, Hertha a Union, třetí, zatím méně známý klub se pohybuje v hlubinách 3. ligy. Viktoria byla založena v roce 1889, ve skutečnosti je o tři roky starší než Hertha a je jedním z nejstarších fotbalových klubů v Německu. Na počátku 20. století byla také dominantním klubem v Berlíně a v letech 1908 a 1911 vyhrála německý šampionát. Po velmi úspěšné sezóně 2020-21 klub nově postoupil do 3. ligy. Aby se dostal do Bundesligy, bude muset vystoupat ještě o dvě divize výše, ale jakmile se tam dostane, měl by udělat vše pro to, aby se stal největším berlínským klubem.

5. Internacional de Madrid, Španělská Primera División RFEF

5. Internacional de Madrid, Španělská Primera División RFEF
5. Internacional de Madrid, Španělská Primera División RFEF

Internacional de Madrid byl založen v roce 2002 skupinou podnikatelů a hraje v Primera División RFEF - Group 1 (třetí liga), domácí zápasy hraje na hřišti Campos Municipales de Villaviciosa de Odón v Madridu. Jedná se o další klub s parádním názvem, Inter de Madrid, je spoluvlastněn společností DUX Gaming, což je velmi známá společnost ve světě E-sportu. Dostat se do La Ligy bude těžké, ale jakmile se do ní dostanete, začne ta pravá výzva: vybudovat tým schopný ukrást trofej takovým týmům, jakými jsou Real Madrid, nebo Atletico. Mezi další meziměstské soupeře tohoto celku patří celky ze Segunda Division, Alcorcón, Fuenlabrada a Leganés a celky La Ligy: Getafe a Rayo Vallecano.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz