Volní hráči pro týmy z nižších lig, které stojí za to získat | Football Manager 2022 | F-mko.cz

31.12.2021
Volní hráči pro týmy z nižších lig, které stojí za to získat | Football Manager 2022 | F-mko.cz
Volní hráči pro týmy z nižších lig, které stojí za to získat | Football Manager 2022 | F-mko.cz

Pro každého, kdo se snaží sestavit tým ve hře Football Manager 2022, platí staré přísloví: jste tak dobří, jak dobrý je Váš nejhorší hráč.

Snažíte se najít nejlepší hráče, které byste mohli přivést, abyste svůj tým posílili? Pak se podívejte na tento seznam. V něm rozebereme nejlepší hráče z mimoanglických lig, na které byste se mohli chtít blíže podívat.

Nižší soutěže mohou být skvělým místem pro hledání posil a potenciálních hvězd a tento seznam Vám může poskytnout skvělou inspiraci.

David Wheater

David Wheater
David Wheater

Bývalého hráče Boro možná těžko přesvědčíte, aby sestoupil do páté, nebo ještě nižší ligy, ale pokud se Vám ho podaří přesvědčit, pak budete mít na nižších úrovních vyhráno. Má výborné fyzické předpoklady a mohl by být dobrou volbou pro Vaši záložní řadu, kde Vám v pohodě bude "sbírat" míče.

Nejlépe by se asi uplatnil v záložní trojici s rychlými hráči na obou stranách, protože je na dnešní dobu už dost pomalý. Na této úrovni je to však stále solidní hráč s dostatečnou kvalitou na to, aby na této úrovni udělal dostatečně slušný dojem.

Aziz Deen-Conteh

Tento zajímavý obránce, má ve svých 28 letech ještě nějaké léta před sebou a mohl by být dobrou volbou. Má dostatečnou rychlost, aby pokryl rychlé útočníky, přestože má samozřejmě určité limity, pokud jde o mentální stránku hry.

Deen-Conteh je velmi dobrým hráčem, který by na této úrovni rozhodně měl odvést svou část práce. Přestože mu možná chybí trochu konzistence, jedná se o velmi solidního volného hráče.

Elvis Bwomono

Elvis Bwomono - FB
Elvis Bwomono - FB

Další dobrý obránce na volný přestup, ugandský reprezentant Elvis Bwomono, je dobrou volbou pro většinu klubů z pátých lig. Je mu teprve 22 let a ve své hře již nachází zlepšení. Má také přirozenou rychlost, takže je to někdo, na koho se na této úrovni pravděpodobně můžete spolehnout.

S trochou trenérské péče a trochou volnosti při jeho nepříjemných výpadcích v koncentraci by Bwomono mohl být dobrým doplňkem většiny neligových týmů, které chtějí postoupit buď v první, nebo druhé sezóně.

Darron Gibson

Pro začátek Vám doporučujeme podívat se na bývalého záložníka Manchesteru United a Sunderlandu Darrona Gibsona. Ve svých 33 letech se již blíží ke konci své kariéry, ale díky působivé kariéře, kdy si zahrál Ligu mistrů, má bohaté zkušenosti.

Čistokrevný záložník s dostatkem zkušeností, by mohl být dobrým doplňkem jakéhokoli týmu v neligových soutěžích. Rozhodně to je jeden z těch, které je třeba sledovat.

Paul Caddis

Paul Caddis
Paul Caddis

Pokud chcete hráče ve Vašem týmu hráče, který dokáže pokrýt celou řadu pozic, pak je Paul Caddis tím pravým. Hrdina Birminghamu City a bývalý obránce Celticu si v minulosti zahrál Ligu mistrů a ve svých 33 letech by mohl být skvělou posilou téměř každého týmu.

Jedná se dobrého hráče se spoustou profesionality; to, co mu chybí v technických schopnostech, Vám bohatě vynahradí svou ohromnou týmovou prací a spolehlivostí a to během celé sezóny.

Jem Karacan

Jem Karacan
Jem Karacan

Kdysi byl tvůrčí silou Readingu, dnes je Karacan volným hráčem a byl by vhodnou posilou mnoha týmů. Má skvělou levou nohu, dokáže vstřelit několik pěkných branek a pokud, dokážete přehlédnout trochu jeho nedisciplinovanosti a malichernosti, mohl by být pro Váš tým dobrou volbou. Je to dobrý hráč s velkými schopnostmi a mohl by být přesně tím, co potřebujete, abyste dodali svému středu pole trochu kreativity, zejména pokud chcete tedy postoupit.

Max Clayton

Max Clayton
Max Clayton

Max Clayton je fantastickou útočnou volbou pro většinu týmů na těchto úrovních a pokud se Vám ho podaří přesvědčit, aby se  Vám upsal, bude to naprostá bomba. Nabídne týmu skvělou útočnou podporu, rozhodně by Vám mohl připravit pár branek navíc z krajních prostorů. Může hrát ve středu pole, na křídlech i vepředu, takže byste ho pravděpodobně mohli využít v téměř každé běžné formaci.

Rozhodně je to hráč, kterému můžete věřit, že bude skórovat a tvořit hry na úrovni nižších fotbalových lig.

Dolly Menga

Dolly Menga
Dolly Menga

Bývalý belgický útočník naposledy působil ve skotském Livingstonu a pro řadu týmů na této úrovni by mohl být dobrou posilou. Má slušné statistiky, je to fyzický "titán" a může pro Vás být skutečně zajímavým hráčem, kterého můžete dopředu postavit.

Není to však zakončovatel, takže ho pravděpodobně budete chtít spojit s útočníkem, který dokáže důsledně posílat míče, tam kam patří, tedy do sítě.

Josh Parker

Josh Parker
Josh Parker

Pokud hledáte zkušeného středního útočníka, pak je 30letý Josh Parker dobrou volbou. Na hřišti se chová velmi dobře, na tuto úroveň má dobrou profesionalitu a je dostatečně slušný atletem. Za svou zemi, Antiguu, má na kontě přes 30 reprezentačních startů a mohl by být někým, na koho se můžete spolehnout, že bude na této úrovni střílet branky.

Ve třiceti letech by mohl mít ještě pár let před sebou a rozhodně by mohl být někým, na kom by se dalo stavět.

Zdroj: fmscout.com

Všem Vám děkujeme za Vaši podporu v roce 2021 a přejeme Vám hodně zdravíčka v roce 2022, Děkujeme, Ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz