8 týmů, které byste měli řídit ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

17.09.2021
8 týmů, které byste měli řídit ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz
8 týmů, které byste měli řídit ve Football Manageru 2022 | F-mko.cz

Také už přemýšlíte s kterým týmeme začnete v novém vydání Football Manageru 2022? Přinášíme Vám dnes seznam 8 klubů, s nimiž bude určitě dobré začít v novém vydání Football Manageru 2022.

V tomto článku Vám představíme osm týmů, které určitě doporučujeme řídit vnovém vydání našeho milovaného Football Manageru 2022.

Nejsme zaujatí fanoušci klubu Manchesteru United, ale musíte uznat, že letošní kádr celku Manchesteru United má opravdu skvělý tým. Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho a Raffa Varane jsou od léte novými posilami celku z Old Trafoord, což z něj určitě dělá jednoho z aspirantů na letošní titul v Premier League.

2. Brentford

Brentfordský přístup "moneyball" vedl mnohé k tomu, aby byl konečně tento klub brán vážně. Jasná vize a náborový systém spoléhající se na nejmodernější analytiku umožnily klubu vzrušující postup do Premier League v čele s hvězdným útočníkem Ivanem Toneym. To si ostatně můžete přečíst v předchozím článku zde.

Arsenal poslední dobou uvadá, tak je načase ho vráti tam kam patří ne?. Dostat tento klub zpět tam, kam patří, může být tedy výzvou, ale určitě to bude také skvělá zábava.

4. PSG

Mnoho lidí ve Football Managerovém světě to považuje za "jednoduchou výzvu", ale pozor PSG může být klubem, kde si můžete pěkně vylámat zuby, pokud jste ve hře Football Manager nováčkem.

"Stará dáma" z Turína pustila pryč Cristiana. Co to bude nakonec znamenat pro jeden z nejstaršíchých italských fotbalových klubů? Určitě mnozí z Vás neodmítnou tuto nabídku že?

Jedno slovo ... Lukaku! Lukaku je pravděpodobně posledním dílem skládačky Chelsea, která, což nesmíme zapomenout, v minulé sezóně zvítězila v Lize mistrů. Nadějní mladí angličtí talenti, jako Mason Mount a Reece James k tomu také jistě řeknou své.

FC Barcelona
FC Barcelona

Další, zajímavá výzva bude určitě za "BARCU". Musela se vyrovnat s odchodem svého "klenotu" Messiho. Následně také s dalšími odchody v čele s Antoinem Grieizmannem, aby vyrovnali finační závazky, které Barcu nadále zužují. Pro Vás jakožto pro fotbalového manažera to může být velmi zajímavá možnost jak obnovit nynější katalánský celek.

Erling Haaland, Jude Bellingham a Yosef Moukoko. Borussia Dortmund bude chtít opět svrhnout monopol Bayernu Mnichov v zemi kysaného zelí a bratwurstů. Nebude to v žádném případě lehký úkol, ale další zajímavá výzva. Tato výzba bude vyžadovat někoho, kdo už má nějaké zkušenosti a dovednosti s fotbalovou simulací Football Manager.

Takže nyní už nám zbývá pouze počkat a nezapomínejte, že si u nás můžete předobjednat Football Manager 2022 s následnou CZ. Koupit ho můžete v našem e*shopu, nebo přes odkaz zde.

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek pátečního dne a krásný víkend Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz